Evlilik psikolojisi, ruhsal çöküntü...

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.544
13
size birşey önermek istiyorum.

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Prof Dk Nevzat TARHANIN evlilik psikolojisi adlı kitabını aldım, ve o kadar güzel bir anlatım dili varki, kitap hiç sıkmıyor.
Ve evlilikte geçebilecek yada olan sorunları çok güzel yolla çözüm alternatifleri sunuyor. gerçekten okumaya değecek bir kitap herkeze tavsiye ediyorum.:smiley-cool:

satış fiyatı 10 YTL ve gerçekten arşivlenmesi gereken bi kitap.

en basit bi örnek vermek gerekirse;
evliliğinin ilk yıllarında bayanlar eşlerinin ilgisizliğinden bahseder. orda denen şey aynen şu şekilde, flörtlükte hep birliktesinizdir herşeyi birlikte yaparsınız, ilgi alaka sevgi herşeyin her hissin yoğunluğu sizin üzerinizdedir.
Ama evlenince farklı olur bu sefer ailesine etrafındaki insanlara daha çok vakit ayırır ve siz onun artık sizi sevmediği düşüncesine girersiniz. "yanlış " aslında sizi seviyordur ama hayatın gerçekleriyle yüz yüzedir artık diyor....

ve buna benzer okadar güzelanlatımlar varki....

Hep üzülen, kırılan biz bayanlar oluyoruz, olaylara çok duygusal bakıyoruz en başta burdan kaybediyoruz

Canım tavsiyen için teşekkürler en kısa zamanda bu kitaptan alacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…