Evliliğin 6 gerçeği

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
Evliliğin 6 gerçeği
1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür.

2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla mutlu bir evlilik sürdüremezsiniz.

3- Nerelerde hata yapıldığını araştırmak yerine, her şeyi doğru yapmaya odaklanmak çok daha akıllıca bir davranış olur.

4- Cinsel birleşmenin kusursuzluğu evliliği mükemmel yapmaz, ama doğrusu yararı da vardır.

5- Karşı cinsten bir yabancıdan hoşlanmak evliliği bitirmez, sadece biraz zedeler.

6- Eğer eşiniz bir meseleyi önemli buluyorsa, onun gerçekten önemli olduğuna inanmak zorundasınız.

alıntıdır hürriyet

Evliliğin 6 gerçeği
1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür.

2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla mutlu bir evlilik sürdüremezsiniz.

3- Nerelerde hata yapıldığını araştırmak yerine, her şeyi doğru yapmaya odaklanmak çok daha akıllıca bir davranış olur.

4- Cinsel birleşmenin kusursuzluğu evliliği mükemmel yapmaz, ama doğrusu yararı da vardır.

5- Karşı cinsten bir yabancıdan hoşlanmak evliliği bitirmez, sadece biraz zedeler.

6- Eğer eşiniz bir meseleyi önemli buluyorsa, onun gerçekten önemli olduğuna inanmak zorundasınız.

alıntıdır hürriyet

dogru özelliklede 1.sık,ben bazen eşimden çok nefret ederim,ama ölesiyede seviyorum ...insanın kafası karışıyor bazen bu durum yüzünden...

birinci şıkkı bende sıklıkla yaşarım.kaç yaşıma geldim hala devam ediyor.bunu bende çözemedim gittti

Evliliğin 6 gerçeği

alıntıdır hürriyet

BÜTÜN ŞIKLARI OKUDUM,BANA ÇOK İLGİNÇ GELDİ..PAYLAŞIM GÜZELDİ TEŞEKKÜRLER..

1.şık her anlamda doğrudur.bilirsiniz aşk nefreti,nefret de aşkı getiriri.

X