evliler evli bayanlar şuanki hayatınızdan memnunmusunuz

E

esea

Ziyaretçi
bayanlar bir aile kurdunuz; pişmanmısınız, herşey yolundamı deilmi, ah keşke evlenmeseydimde bekar kalabilseydim dediğiniz anlar oldumu nie evlendimki sanki dediğiniz yada, iyiki evlenmişim dediğiniz ; ben bazen bunaldığımda diyorum ah nie evlendimki sanki die ama evlenmektende pişman olmadım hiç eşimi seviyorum oğlumu seviyorum.İnsanlar galiba sıkılınca söylüyolar bunu nie evlendimki sanki die

valla şekerim doğrusunu söylemek gerekirse daha geç evlenseydim ama yine şimdiki eşimle evlenseydim diyorum bazen. bi hakkım daha olsydı 27 yaşdan aşa evlenmezdimtatlicadiarzu

ben 22 yaşında evlendim mutluyum ama tabi arada bunaldığımız zaman hepimiz söylüyoruz evlenmeseydim keşke diye.iyiki evlenmişim dünya tatlısı 2 oğlum var allah isteyen herkese versin.
mutluysan güzel bir şey evlilik .

Zaman zaman diyorum tabiki niye evlendim diye...
Ama genel anlamda çok mutluyum...:nazar:
İyiki evlenmişim demekten ziyade iyiki eşimle evlenmişim diyebilirim...

Allah hiçbirimizin huzurunu kaçırmasın...

bende çogu zmanlarda diyorum ay niye evlendim çocuk yasta çocuk dogurdum ama sonra düşündüm de çok şanslıyım 2 tane güzeller gzeli kızım var eşimsiz de kesinlikle yapamıcamı biliyorum oyüzden şükrediyorum

arkadaşların dediği gibi arada sırada tabi neden elendim diyerum ama oğlumu görünce keşke daha önce evlenseydimde bu duyguyu çok daha önce yaşasaydım diyorum:emir_bebek:

valla bende zaman zaman niye diye soruyorum ama genele baktığımızda iyiymiş yaa diyorum, yani o anki moduma göre değişiyo ama sonuçta onsuz yapabilirmiyim diye düşündüğümde çok zor geliyo ve şimdiden çok alıştığımı hissediyorum :1rolleyes:

allaha şükür çok mutluyum ben.evlendiğime
hiç pişman olamdım .allaha şükür.

ben evliliğimdende eşimdende çok memnunum. iyiki evlenmişim diyorum hem onu çok seviyorum. hemde gerçekten çok iyi bir insan..
hani bazen insanlar der ya evlenince her şey değişiyo eskisi gibi aşk kalmıyo felan diye..
bence gerçekten öyle değil eşim evlenmeden önce nasılsa şimdide aynı..
ben mutluyum.

zaman zaman denıyor nedem evlendım ya ben daha çok küçüğüm diye bütün bunlar sorun varken denıyor zaten bır bakıma sorunlardan kaçmak için ama sorunlar geçınce hiç aklına gelmiyor insanın

Genelde herkes mutlu.Arkadaşlar Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah evlenince bende çok mutlu olurum:)

hiç düşünmeden seninle herşeye varım diyebileceğim üç kişi var hayatta eşim, annem ve babam.
eşimle ortak hayatı paylaşıyoruz yeri geliyor herşeyim oluyor öyle derin anlamları varki aksi olsaydı evlenmezdim yada evli kalamazdım diye düşünüyorum hiç demedim öyle şeyler demeyeceğim de.

ay çok güzel cevaplar bunlar demekki herkesin evliliği yolunda arkadaşlar allah hepinizin mutluluğunu daim etsin bir yastıkta kocayalım inşaallah

çok sevdiğim ve beni çok seven biriyle evliyim :nazar:
5 sene bitecek temmuz ayında,beni sayıyor ve evlendiğimiz günden bugüne hiç kötü davranmadı Şeniz
muhakkak ki çok zor dönemlerimiz oldu çoğu erkeğin usanıp terkedip gideceği zamanlar geçirdim ama hep bana destek oldu yanımdan ayrılmadı.:asigim:
evlendiğime hiç pişman olmadım yanlız tek problemim var canım eşime birde çocuk verebilseydim senağlama hayatımız dört dörtlük olacak.ALLAH büyük inşallah bebeğimizde olur.:sm_cool:

delirdimii4.gif
bazen bende diyorum çok bunaldığım zaman
eşimde bazen duyarsız oluyor sanki duvarla konuşuyorum
birşey diyorum yarım saat sonra haaaaaaaaaa demesi yokmu çıldırtıyor beni
bende sana demedim duvara söyledim diyorum ve o hırsla elişi yapıyorum yada pc başına geciyorum ahah
delirdimii4.gif

İşten çıkıp o yorgunlukla sürünerek eve dönerken ''ne pişircem bu akşam ben ya.....ah anamın evinde olsaydım şimdi ohhhhhhh.....sarmalar,börekler......yemek hazır sofra hazır.....ofofffffffff '' diyorum yaaaaa ben........
eve gelincede mutfakta buluyorum kendimi..........zevkle ama acemilikle yapıyorum....
gel-git oluyor arada....saniyelik.....şimdi demiyorum aklıma gelmiyor desem yalan olur........:uhm:
Benim gibi düşünen ve benim gibi hayata bakan,çok sevdiğim,bir o kadar da beni seven(hatta daha fazla) biridir eşim........
O'nsuz hayatımı düşünemiyorum....:asigim:
yemeklerime ve bana katlanıyor ya karşıma çıktığı için çoooooook şanslıyım......yerimseniben

Rabbim hepimizin mutluluğunu daim etsin......

:nazar::nazar::nazar:

Aslında bazen keşke biraz daha geç evlenseydim diyorum ama eşimi çok seviyorum :eek: ama beni çok kızdırğı anlarda olmuyor değil yaani:kızgın: ama çok şükür iyyiz yaŞeniz

Tam 27 senedir iyi kötü mutlu üzgün coskulu hüzünlü bir evlilik icindeyim, ilk günü daha dünmüs gibi geliyor bazende 100 yil gecmis gibi ,bu hisler esimizin iyi kötü duyarsiz yada cok ,yada az sevdinden deyil ,bu hisler inaniyorumki kendi ruh halimizin bulundugu sefadan geliyor diyorum, kizginsam canim dese batar demese batar ,anliycaniz mutluluk ve hüzünlük birazda kendi elimizde dilimizde, inisli cikisli olmiyan bir evlilik benim düsüncemde ölü bir evliliktir, hepinimiz inis cikislari koruyucu melekler gözleminde sürmesi dileyiyle.......

kendimi eksik hissettiğim günler çok oluyor ...

X