Evli kadın aranır mı?

cokbilennur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2021
381
145
37
Merhaba hanımlar size bahsedeceğim konu 10 yıllık arkadaşımın başına geldi ve fikirlerinize ihtiyacım var. Bu bayan 3- 4 yıllık evli ve mutlu bir yuvası var. Evlenmeden önce birisiyle kısa süreli görüşmesi olmuş, toplam da en fazla 5ya da 6 kere görüşmüşler. Bu süre içinde adamın gerçek niyetinin evlilik değil de cinsellik de yaşayacağı birisi olduğunu farkedince kız uzaklaşmış. Adam kıza "Evlilik isteme, birlikte yaşayalım, onun haricinde ne istiyorsan o senin olacak " tarzında konuşmuş. Arkadaşım istememiş ve görüşmeyi bitirmiş. Sonrasında aradan zaman geçiyor arkadaşım nişanlanıyor..Adam hop karşısına çıkıyor ve (İş yerine geliyor) diyor ki " Ben evliyim ama esimden ayrı yaşıyorum eşim beni boşamıyor yoksa ben senin gibisini bulamazdım."Arkadaş muhatap olmuyor ve adam gidiyor.(Adam her yerden engelli) Evlendikten sonra işi bırakıyor, bu sefer adam kızın iş arkadaşına yaklaşıyor ve onunla kıza haber gönderiyor. "Bana bir sözü vardı tutsun, kahvaltıya gidelim, o eşiyle gelsin beni de senin sevgilin olarak tanıtsın." bu konuşmadan sonra iş arkadaşını da her yerden engelleyip görüşmeyi kesiyor. Sonra arkadaşıma eşi telefon alıyor, engelli tüm numaralardan engel kalkmış. Aradan 3-4 sene geçmesine rağmen bu adam arkadaşımı aramış. Başvurduğu iş yerlerindendir diye telefonu açmış.. adam bi bahaneyle konuya giriyor arkadaşım tanımıyor tabi. Kim olduğunu söyleyince kız çok sinirleniyor ve adama sert davranıp teli kapatıyor. Gene engellemiş ama adam engelli olduğunu bile bile arıyormuş.( Engellenen numara arayınca bilgi msjı geliyor telefonuna) ben hattını değiştir dedim, iş başvurularına numarasını verdiği için biraz kararsız.Polise gitse şikayet etse ama bu seferde eşi duyarsa olay başka noktalara gider.Sizce bu adamın derdi ne? kız ark polise gitmeli mi?

Son düzenleme:
Valla ben olsam eşimden saklamazdım. Çünkü sakladığın şey önünde sonunda patlar, bu sefer niye sakladığını açıklayamazsın.
Kadının suçu yok, bildiğiniz tacize uğruyor, herif tam bir stalker. Etik anlayışı yok, evliymiş nişanlıymış hiçbiri durdurmamış göründüğü üzere.
Ben olsam eşime anlatırdım, beraber aksiyon alırdık.

Polisten önce eşime söylerim. Net ben büyük konuşmayım mevzu ne olursa olsun eşime söylerim. Çünkü o böyle bir durumda bana soylemezse şüphe uyandırıcı bulurum.
Sonra karı koca beraber karar verebilirler ne yapacaklarına ki numarayı değiştirmek mantıklı olabilir. Yada telefonu eşinin açması .

Kız kız kız.
Biraz değişik durmuş konuda.
Eşini en iyi o tanır senden önce bi adam teklif etmişti, kabul etmemiştim manyak gibi arayıp duruyor şikayet edelim mi diyebilir. Genelde erkekler şikayet yerine arasın bakıyım ne diyecekmiş derler ama.
sonradan okudum ve düzelttim.Şimdi daha anlaşılır oldu.Eşi sert mizaçlı konu değişik yerlere gidebilir diye korkuyor

Bu arada stalker vakası ile uğraşmış biri olarak söylüyorum, ne kadar saklarsanız o kadar dozu artar. Çünkü bu tür herifler genelde sessiz sakin, sahipsiz olduğunu düşündüğü kadınlara yaklaşırlar. Sahipsizden kasıt, ailesinden kocasından çekinen ne olursa olsun söyleyemeyen kişileri kastediyorum. Çünkü ne yaparsa yapsın ne şikayet edebilirsiniz ne de ailenizden birine söyleyebilirsiniz diye kendini rahat hissediyor bu tipler. Gizlilik onlar için konfor alanı.
Eğer eşiniz duyarsa, polise de intikal ederse rahatı kaçar. Neden? Çünkü o "anlaşamadığı" karısı duyarsa biter de ondan.

Sizce bu adamın derdi ne?
Yani açık değil mi? Adam kendi evlilik akdine saygı duymamış,evliyken karısını boynuzlamaya kalkmis. Neden elin kadinin evliliğine saygı duysun ki?
Belki de vardır böyle ikna ettiği evliliğinde mutsuz, iki iltifata kanan kadın. Adam da onlardan cesaret alıp ya tutarsa diye her onune gelene yürüyordur,eski defterleri aciyordur.
Şikayet edecek bir şey yok, adam da arar arar ,engelinin kalkmadigini anlayınca birakir

Adam piskopat net. Kadın tek başına halletmeye çalışmamalı. Eşiyle paylaşıp numarasını değiştirsin, başka kontak yok sanırım.

Böyle bir psikopat yüzünden senelerce çeken ( o daha ileri piskoattı, yaşadığı yeri ailesini vs biliyordu) bir arkadaşım, Amerika’ya kaçtı öyle kurtuldu valla.

Böyle bir durumda mutlaka eşine söylemeli, yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek adına, ayrıca numarasını da değiştirsin derim ben, başvurduğu yerlere tekrar bi cv gönderir huzurundan önemli değil hiç bi iş...

böyle bir sapığı eşine söylememesi hata zaten.. ilk aradığında söylemesi gerekiyordu..
böyle durumlar eşlerden saklanmaz.
oturulur birlikte aksiyon alınır. savcılık vs..
eşi sert mizaçlı ve kıskanç. Hadi şikayet edelim ve konu kapansın demez, sanmıyorum.Telefonu dahi alır elinden.

Bu arada stalker vakası ile uğraşmış biri olarak söylüyorum, ne kadar saklarsanız o kadar dozu artar. Çünkü bu tür herifler genelde sessiz sakin, sahipsiz olduğunu düşündüğü kadınlara yaklaşırlar. Sahipsizden kasıt, ailesinden kocasından çekinen ne olursa olsun söyleyemeyen kişileri kastediyorum. Çünkü ne yaparsa yapsın ne şikayet edebilirsiniz ne de ailenizden birine söyleyebilirsiniz diye kendini rahat hissediyor bu tipler. Gizlilik onlar için konfor alanı.
Eğer eşiniz duyarsa, polise de intikal ederse rahatı kaçar. Neden? Çünkü o "anlaşamadığı" karısı duyarsa biter de ondan.
Eşiyle ayrıymış ama kadın boşanmamak için diretiyormuş. Zaten eşini de aldatmış. Sanırım kadın böyle intikam alıyor. Kızın ailesinin polis, komser tanıdığı çok. Şikayet etse arkasında duracak insanı var ama onun çekinme sebebi eşiyle sorun yaşayacak olması

Eşiyle ayrıymış ama kadın boşanmamak için diretiyormuş. Zaten eşini de aldatmış. Sanırım kadın böyle intikam alıyor. Kızın ailesinin polis, komser tanıdığı çok. Şikayet etse arkasında duracak insanı var ama onun çekinme sebebi eşiyle sorun yaşayacak olması
O zaman ne istiyorsunuz???
Haber olsun gazetelere, adam saplantılı mi, sapık mı ne ??

X