Evli biriyle beraberim

Kesinlikle... çok doğru söylemişsiniz. Nikah kelime anlamı itibariyle ilan demek zaten... ilan edilmeuen nikah geçersizdir.

Kimse m.tresleri savunmuyor burada. Okuduğunuzu anlıyor musunuz gerçekten?
Kusura bakmayın sanırım ben sızın mesajınıza cevap yazmışsım,ben uygulamayı kullanmayı pek bılmıyorumşimdi farkettim.ben konuyu acan bayana cevap vermiştimsizin yorumunuzun altına yazmılım sanırım

Ironıde olsa valla ben kendimi metres yerıne koymaktan ar ederim.
Yanı ıroni olduğunu anlamadınızmı derkende,soruyu soran kısının ıronı yaptığını yazdığınızı sandım.yoksa sızın ona verdiğiniz cevabın ıronı olduğu bellı zaten.ben sızın yoruma yanlışlıkla cevaplamışım.ıygulamada soru cevap ne nerede anlayamadım

Pardon ?? İyimisiniz doğru kişiye yazdigininiza eminmisini,Z?? Konunun sahibi ben degilim yalnız. Orada ironi yapmışım farkında mısınız. Allah'ım sabır

Doğru tabi seviyorsunuz ya birbirinizi o yeter. Yıkıp geçin geride kalan herkesin hayatinı.
Ev açmışmış birde yüzsüz yüzsüz söylüyor metres olduğunu pes artık ya yuh.

Konuyu sedef savurdan nefret eden biri açmış bence.
Aklı başında bir insan ad soyad kullanarak böylesine yüz kızartıcı bir konuyu tüm dünyaya açık bir platformda paylaşmaz.

İyi ki dinen nikah kiymissiniz.Yoksa günah olurdu.Cok ince dusunmussunuz.Tam cennetliksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…