Evli biriyle beraberim

Ne kadar ayıp neden problem yaratıyor alla alla çok şaşırdım. Şaka mısın?

Çok doğru. Devam edin. Ama buraya yazmayın. Akşam akşam benim gibi başkalarının da tansiyonu yükselebilir. Yazıktır, günahtır bize de

Doğru olmadığını bilip yine de sorman? Napalım çok güzel yapmışsın aferin mi çekelim sana.Allah akıl fikir versin

Konu fake belki ama sizin gibilerden öyle çok ki. Gurursuz, iffetsiz bir hayat yaşayan. Çocuğuna böyle mi örnek oluyorsun? Sonra kaybolmuş hayatlarin sonucu olarak 3. Sayfaya dusen uyuşturucu, hırsızlık, gasp sabıkası olan 18 yaşından kucuk çocuklari okuyoruz. Bir çocuk sahibi olmuşsan özgür olamazsin ve ona uygun davranmak zorundasin. Umarım çocuğun kendine iffetli bir hayat seçer ve kurtarır. Zor ama imkansız degil.

Aaaaa ahlaksız gelmiş
Merhaba ahlaksız
Bugün metresliğinin kaçıncı günü

Bak sana birşey soylim evet çocukla tek kalman zor bir durum ama bugün senin için eşini çocuklarını yok sayan yarın başkası için aynısını sana yapar mesela sana bir nevi eşini kotulemis problem yaratiyormus dediğine göre size böyle anlatıyor eşini kaç yıllık eşini size kötüleyen sence yarın sizi kotulemezmi ve o kadının ahi sizi bırakır mı bir insan ne kadar kötü olursa olsun erkek kadın fark etmiyor en kotu insan bile olsa ihaneti aldatmayı hiç kimse hak etmiyor kendinizi onun yerine koyun empati yapın empati güzel birseydir dünyanın en illet insanida olsa asla kimseye yapılmaması gereken bir durum bu düşünsene o kadının yerinde sen varsın kendini nasıl hissedersin ne olursun yalnis anlama ayrıl bitir yada devam et demiyorum demeye hakkım zaten yoktur ama bence bunları bir düşünmelisin ne demişler Allah yaşadığını yasatmadan öldürmez miş bunun bu dünyası ve birde bunun diğer dünyası var hesabı var ...

Bak sana birşey soylim evet çocukla tek kalman zor bir durum ama bugün senin için eşini çocuklarını yok sayan yarın başkası için aynısını sana yapar mesela sana bir nevi eşini kotulemis problem yaratiyormus dediğine göre size böyle anlatıyor eşini kaç yıllık eşini size kötüleyen sence yarın sizi kotulemezmi ve o kadının ahi sizi bırakır mı bir insan ne kadar kötü olursa olsun erkek kadın fark etmiyor en kotu insan bile olsa ihaneti aldatmayı hiç kimse hak etmiyor kendinizi onun yerine koyun empati yapın empati güzel birseydir dünyanın en illet insanida olsa asla kimseye yapılmaması gereken bir durum bu düşünsene o kadının yerinde sen varsın kendini nasıl hissedersin ne olursun yalnis anlama ayrıl bitir yada devam et demiyorum demeye hakkım zaten yoktur ama bence bunları bir düşünmelisin ne demişler Allah yaşadığını yasatmadan öldürmez miş bunun bu dünyası ve birde bunun diğer dünyası var hesabı var ...

Yahu adamın karısının ismi Asya, adamın ismi de Volkan ise biz sonucu biliyoruz Sadakatsiz dizisinin tekrarı var bu aralar ona takıldım

Hoşgeldin, metres.

aaa saçmalama deli niye yanlış olsun.tabi ki doğru. neden yanlış olsun ki
adam karısını aldatıp çoluğunun çocuğunun rızkını yediriyor size ama olsun. yalnız dini alet etmeyin Allah çarpıverir ağzınız yüzünüz bi tarafa kayar maazallah

Son düzenleme:
Yahu adamın karısının ismi Asya, adamın ismi de Volkan ise biz sonucu biliyoruz Sadakatsiz dizisinin tekrarı var bu aralar ona takıldım
ben de yayınlandığı dönem izlemedim şimdi izlemeye başladım . ilk bölüme baktım dün gece. herkes kandırmış kandını çok üzüldüm ya yazık. az bile yapmış onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…