Evli biriyle beraberim

TCK 230. maddesinin ikinci fıkrasında belirtilmiş olduğu üzere; evli olmasına rağmen ikinci defa evlenmesi halinde suç işlemiş olacaktır. Evli olan kişi evlendiği kişinin ikinci nikahı olduğunu bilmesine rağmen evlenir ise kendisi de ceza alacaktır.
suçunu itiraf etmiş oldun canım. metressin ve kendin gibi birini arıyorsan pavyon çalışanlarına bakabilirsin burda öyle biri yoktur

Millet ters tepki verdi
Onlar anlamaz
Sen suyuna git, o gelmeden çocuğu uyut, gürültü yapmasın. Sen de hiç dırdır etme, yemeğini suyunu ver, ayaklarını yıka, sırtına masaj yap, dediklerini emir say, zinhar kendi fikrini belirtme,kavga çıkarma, huysuzlanma... Onun geçimsiz karısının hatalarından ders al, boynuzu yeme
Sen de iyi biliyorsun ki bu devirde erkek kolay bulunmuyor. Etraf şerefsiz kadin dolu valla evli, metresli demezler kapiverirler adamı, Allah korusun

Ah bacım bir de ev açtı, çocuğuna da bakıyor demek(!) Seni kapatması yapmış. Adamın ayağını yıka da o şifalı suyla yıkan. Ne diyeyim mesut(!) olun.

Bilerek mi açıyorsunuz bu konuları linçlenmek için anlamıyorum.

Burda bu aralar nasıl linç yerim diye konu yarışı mı var acaba ya da yorumlar çok gelince bir şey mi oluyor. Ne bu saçma sapan ilkokul çocuğunun bile bildiği doğru yanlış ayrımın kocaman çocuklu kadınlar acaba yanlış mı yapıyorum diye konular açıyorlar. Kaostan besleniyorlar galiba az biraz laf dalaşına girip sinir stres atayım istiyorlar galiba

Doğru. Aferin devam et mükemmel yoldasin

Tabii ki çok doğru yapmışsınız. Bak ne güzel ev de açmış. Allah tamamına erdirsin

Mesela bence bu konu fake, çünkü insanda biraz utanma olmaz mı böyle açık açık yazar mı gelip bide dalga geçer gibi aranızda böyle olan varmı falan

Offf yorum bile yapmayın troll soru

Ay böyle saçma konu olunca direk yorumları okumaya geliyorum. Allah iyiliğinizi versin kızlar çok komik zekice yorumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…