Evli biriyle beraberim

Sedef savur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
8
-23
25
Merhaba arkadaşlar evli biriyle beraberim birbrimizi çok seviyoruz ... Ve onun eşi hep problem yaratiormus die aldatiormus onu benle tanıştı gerçektende çok iyi biri benim bir çocuğum eşimi kaybettim iki sene önce şuan tanıştığım kişi benle çocuğuma sahip cikior evde açtı bana biliorum evli biriyle olmak yanlış birşey ama biz gizlice dinen nikah kıydı seviyoruz birbrimizi sizce arkadaşlar doğrumu ??aranızda böyle olanlar yazabilirmi lütfen

Aramızda Metr.s yok. O yüzden sizi ancak burada taşlarız

Sizce doğru mu ?
İnsan bunu buraya yazarken ve sorarken biraz utanır.

Üff sırf linç edilmek için açılmış bir konu. Bari biraz daha allayıp pullayarak açsaydınız konuyu. Arkadaşa istediği ilgiyi verelim

Boşanmak yerine neden aldatıyor ki çözülüyor mu öyle kadının problemleri

Kız biraz daha çalışsaydın üstünde, tam oturmamış konu.

Doğru tabi ki niye doğru olmasın? Aşk bu herkesin başına gelmez. Bulunca evli mevli demeyip yabışacan. Ama adamın hanımına da haber verseniz daha doğru olur.

Bence cok dogru yapmissin canim ben de boyleyim en guzeli kafan rahat olur yalniz neden iki ayri ev var anlamadim ayni evde yasamayi sen mi kabul etmedin? Neden adamin parasini yok yere harciyorsun biraz tasarruflu ol lutfen bir anadolu kadinina musriflik yakismiyor diye dusunuyorum nacizane.

Ozaman birakim ayrilmmi sizce

Aramızda böyle olan yoktur
Utanmadan bir de konu açıp akıl mi istiyorsun? Umarım fakedir

Bence size müstehak.. daha iyisini haketmiyorsunuz.. bu arada bilginiz olsun ilan edilmemiş nikah geçersizdir dinen. Yani şu an metressiniz.. size ev açmamış, onun adı garsoniyer:)

Bir an ciddiye aldım ya

Tebrikler, Allah mesut etsin, hayırlı olsun, mutluluklar diasdfgha
Şaka kız şaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…