evlenmek ve çocuk sahibi olmak için dua...

isimsiz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
1.530
1.294
merhabalar ... şöyle baslayayım ben 5 sene görüşerek evlendım uzakta ıdı cogu zaman ve artık evlenmek istiyordum eşimin yasi benden 1 yas kucuk .haklı ıdı erken oldugunu dusunuyordu .ama bende hasrete dayanamıyordum... ogrencıydım duvara yapıstırdım bırazdan paylasacagım dua yı okudum gozume carptıkca .ve bırden degısmeye basladı üzerime düştü falan sonra ailesi zaten tanıyordu benı bız ıstemeye gelecegız dedi :) ve evlendik duanın faydasını fazlası ıle gordum ....

bir ikincisi 1.5 yıllık evlıyım ve vajınusmus idim( bilmeyenler için hiç iliski olmuyordu yani)artık en azından bebegımız olsa diye cok ıstıyordum ...ve sadece bır kac kez okumustum bu dua yı ben imkansız gelen vajınusmusu yendim ve ilk deneme ile hamile kaldım sukurler olsun 4.ayımızdayız...Rabbim isteyen herkese nasib etsin ben bunları yasadıgım ıcın faydası olur dıye paylasmak ıstedim bilmiyorum paylasan oldumu ama ... ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN HAYIRLI AKSAMLAR :)

Canım benim turkcesini mi okudun arapcasını mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…