EVLENMEK İSTİYORUM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

disardayagmurvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
596
313
Evet arkadaşlar 7 ay oldu ilişkim biteli. Hayatıma kimse girmedi istemedim de zaten. Ama artık istiyorum. Beni seven değer veren ve bunu her şeyiyle gösteren birini sevmek istiyorum ben de. Öğretmenim kamuda. 173 boyum balık etliyim kilo vermeye çalışıyorum:KK70: Çok uzun bir ilişkiden çıktığım için yeni biri nasıl tanınır nasıl sevilir gerçekten bilmiyorum. 27 yaşındayım. Sizce ne yapmam lazım? Sosyal medyadan yazanlara güvenmiyorum. Nasıl yeni biriyle tanışabilirim sizce?

Bunu cidden burda sorduğuna inanamıyorum bu işler biraz kısmet işi kafana takma o zamanı geldiğinde seni bulur zaten ama sosyal medyadakilere de çok da ön yargılı olmamak lazım hepsi bir çıkmaz nasip bu nerden çıkcağını bilemezsin

Bunu cidden burda sorduğuna inanamıyorum bu işler biraz kısmet işi kafana takma o zamanı geldiğinde seni bulur zaten ama sosyal medyadakilere de çok da ön yargılı olmamak lazım hepsi bir çıkmaz nasip bu nerden çıkcağını bilemezsin
Sosyal medyada tabiki ön yargılı davranmamak lazım.Fakat 2 kat daha dikkat gerek.Kendini yanlış tanıtmaya çok müsait bir ortam.

Söylediğim gibi uzun ilişkiden yıpranarak çıktığım için çekinceliyim bilgisizim bu yüzden sordum

kamuda tekniker olarak çalışıyorum eşimden ayrıldım yıpranma hali bendede var 35 yaşındayım 1,78 boyundayım,salon sporu yapıyorum, sporcu bir fiziğim var, bekarım, tabiki tekrar evlenmek isterim. Allah Herkese Herşeyin Hayırlısını Versin... Amin

Allah Herkesin Gönlüne Göre Nasip Etsin, ayrılmak ve tekrar biriyle tanışmak çok zor, herşey olacağına varıyor dileyen isteyen herkese buradan istediği şekilde mutluluklar dilerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X