Evlenmek için dua okuyup evlenen var mı?Yardımcı olunuz

sunshine91

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2015
2.412
3.770
Evlenmek isteyip de dua eden karşısına duasından sonra evleneceği kişi çıkan arkadaşlar lütfen duanızı hikayenizi biz evlenmek isteyenlerle paylaşır mısınız?
29 yaşına geliyorum iş kariyer aile olayları derken ilişkim ya olmadı ya da bir türlü tam olamadım. Geçen yıl ilkkez fark ettim ki benim hayatımda çok uzun zamandır kimse yok evlenmek kendi evime geçmek eşimle uyuyup uyanmak çift olmak mutlu olmak niyetindeyim. Ama hayatımdaki kişiyle de ayrıldık zaten 3 aylık bir flörttü kısmetim çok ama böyle flört edip edip sudan sebeplerle bitiyor yani bitmesi gerekiyor demek ki. Allahın izniyle kalbime uygun kalbi güzel biriyle evlenmeye niyet ediyorum ama dua da etmek allaha yakarmak isterim. Hikayesi olanlar da paylaşırsa kendimi yalnız hissetmem belki birbirimize destek oluruz dedim :) Mesajlarda hikayelerinizde buluşalım

Salatı Tefriciye duası 4444 tane okunuyor inanarak niyetinizi edip okuyun inşallah kalbinize göre biri çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…