evlenmeden önce pembe görüyordum düşleri mi?diyenlerdenmisiniz...

firildakmerdane

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
151
6
arkadaşlar severek evlenenler ve sonunda hiç birşeyin umduğu gibi olmadığını görenler..buyurun biraz dertleşelim...öncelikle ben anlatayım..

8 sene sevgili olarak kaldık..evlenmek için gün,saat,dakika saydık..önümüzdeki zorlukları aştık..ve evlendik..peki ne oldu..şuan o ayrı odada ben ayrı odada..birbirimizle tek kelime tmeden,bir küçücük buse bile kondurmadan kocaman bir günü bitiriyoruz..ben böyle hayal etmemiştim..sanki hep karşımda bir taş var..onunla konuşuyorum..hiç tepki vermeyen bir adam var karşımda..sürekli suskun,ne desem umursamayan ve cevap vermeyen..beni sadece dinleyip yine bildiğini yapan biri..ne yani ben bunun için mi evlendim..bunaldım..çok bunladım..ne yapmalıyım..bu hep böylemi sürecek..artık biz hiç eskisi gibi sevgili olamayacakmıyız??:1no2:

Böyle şeyler okudukça daha çok büyüyorum
ve pembe hayaller kurmamayı öğrenmeye çalışıyorum artık
Arkadaşım ne diyem Allah sana sabırlar ve kocana da akıl versin
inş sevgiliykenki durumunuza geri dönersiniz

Allah yardımcın olsun bu topiği görünce şu söz geldi aklıma hemen evlilik toz pembe derler evlenmeden önce evlenirsin pembesi gider tozu kalır o hesap olmuş sizin ki umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer eski günlere dönmeseniz bile paylaşımlaşımlarınız çoğalır çünkü erkekler evlenince 360derece dönebiliyolar heh artık benim oldu nede olsa psikolojisine girebiliyolar umarım bu geçiş dönemini çabucak atlatırsınız

canim ya bazen olur boyle seyler..is stresi falan bazen erkekler suskunlasiyor kavga sirasinda olay buyumesin diye de susuyordur..sinir bozucu olsadaa sende umursamaz davran.

X