evlenme isteği

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
kıslar arkadaşlar imdi benim sorunum şöyle benim erkek arkadaşım benim okuduğum şehire okumaya geliyo bu sene biz yaklaşık 7senedir beraberiz ama hani hergün buluşan bi tip değildik şimdiyse sürekli beraber olabileceğimiz bi ortamda olacağız sevgilim benimle ewlenmeyi çok isityo biran önce olsun istiyo bi sürü hayallerimiz var yaşamayacğımız günlere dair ama benim korkum acaba sürekli beraber olacağımız için içindeki bu heves istek yok olurmu acaba ne dersiniz ona sorduğumda asla diyo kaç senedir sıkılır kopardım senden bu zamana kadar diyor ama benim içimi kemiriyo bişeyler istiyorumki hep aynı heves hep aynı heyecanla istesin gene evlenmeyi:bbo:

eğer her zam görüşeceğiniz için senden sıkılacağını düşündüğün içinse bu endişen bence yersiz çünkü senle evlenmek istemezdi evlendiğin zamn ister istemez hergün görüşüyosun zaten :)
bence kendine boluna sıkıntı yapıyorsun :kahve:
bu arada yedi yıllık beraberlik içinde :nazar:

ewet sende haklısın tabi ama bilmem aklıma kuşku düşüyo işte hani 7yıl ama hergünün beraber geçirmedik bu zmaana kadar ama bundan sonrası beraber olacak o yüzden düşündürdü bu beni

canım bizde eşimle senin durumuna benzer bir şekilde ilişkimizi sürdürmüştük yani çok sık görüşemiyorduk şehirlerimiz farklıydı.5 yıl flört döneminden sonra evlendik.işin dogrusu evlendigin zaman eskisi gibi olmuyor bazı şeyler yani eski heyecan kalmıyor ama aşk,sevgi tabiki devam ediyor.size ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Sende evlenmeyi düsünüyormusun canim? Eger öyle bi düsüncen varsa, biraz bekle, o zaman anlarsin senden soguyormu yoksa aynimi....ama seninle evlenmek istiyorsa, bence sorun yok...7 senelik bi beraberlik...kolay degil....beklemek gerek

Sende evlenmeyi düsünüyormusun canim? Eger öyle bi düsüncen varsa, biraz bekle, o zaman anlarsin senden soguyormu yoksa aynimi....ama seninle evlenmek istiyorsa, bence sorun yok...7 senelik bi beraberlik...kolay degil....beklemek gerek

ewet canım bende ewlenmeyi düşünüyorum ama henüz okulumun bitmesine 3sene var mecbur beklyeceğiz

sanırım 7 sene de tanımış olmalısın...güveniyorsan sıkıca kucakla derim :)

daha olmadan varsayımlarla niçin kendini bunaltıyorsun.bu kadar hasretten sonra sürekli birlikte olcaksınız havalara uçman lazım.bir kere tebrikler ikinizede bunca yıldır berabersiniz.temel sağlam görünüyo.kolay kolay bişey olmaz.tadını çıkar birlikteliğinin.:nazar::nazar::nazar:

bak canım onunkı bı heves olsaydı evlenmek ıstemezdı demekkı kendınden emın kı evlenmek ıstıyo acaba sen mı kendınden şüphe edıysun ve korkuyosun once kararı verecek olan sensın ıyı duşun

profiline baktım yaşıtmışız. Ben çok şaşırıyorum böyle küçüklükten sevgili olup devam ettirmeyi başarabilenlere ya :nazar: bence sevgiliyle aynı şehirde olmak çok güzel.. :eek:

bence kuruntu yapiyorsun...
ayni sehirde olmaniz kötü degil bilakis iyi etkiler...
hem neden sadece onun tarafindan düsünüyorsun, belkide sen vazgecersin evlenmekten...
hayirlisi olsun canim...

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim bana acayip motive oldu yorumlarınız bende düşünüyorum ben 2sene onsuz okudum karşımda arkadaşlarım sevgilileri ile gezerken o da burda olsa keşke dedim ben gerçi saolsun benim yanıma her hafta geldi ama genede her an başka tabi ewet ilişkimiz baya uzun süredir devam ediyor liseden beri birbirimize şuan çok bağlıyız onun beni gerçekten çok sevdiğini biliyorum çünkü aklında okumak bile yokken benim için azmetti sırf ben üzülüyorum diye yanıma gelmek için çabaladı bu bence çok büyük bişey değil mi kızlar onun için bunları düşünüp kafamı yormayım en iyisi bizi çok güzel günler bekliyo hemde aynı yurtta olacağız biliyo musunuz her an beraber:)

X