Evlenenemek

endulus34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
4.793
2.819
Doktor Hanım önce ALLAH sabır versin..

Ben 31 yaşında bu yaşa kadar çocukluktan gelen bazı olaylar sonucu çocuk sahıbı olmak istemediğim için evlenmeyi hiç düşünmedim.Ve hala çocuk sahıbı olmak istemıyorum,ama evlenmek istiyorum,Öle biri yok,görüşmüyorum,kimsenın bunu kabul etmeyeceğini biliyorum,

Ben aşk acısıda çekiyorum,başa sorunlarımda oldu ve çok ağır depresyonlar geçirdim,ama hiç psikologa gitmedim,ben ilaç değil terapi istiyorum...

Öneriniz ne olur..

Çok teşekkür ediyorum Endulus.
Çocuk sahibi olmayı ya da olmamayı seçmek son derece kişisel bir tercih. Bu önemli seçimi yapıyorsanız, mutlak önemli sebepleriniz vardır.
Gelelim evlilik mevzuna; evlilik çok özel bir birliktelik biçimi. Elbette ki doğal beklenti çocuk sahibi olmaktır evlilikte, ama her evlilik çocuk ile tamamlanmak zorunda olan eksik bir ilişki biçimi değil ki. Şundan emin olun ki, sizin gibi çocuk sahibi olmak istemeyen başkaları da var. "Kimsenin bunu kabul etmeyeceğini biliyorum" deyip kesip atmayın.
Psikologa giderseniz zaten ilaç kullanmazsınız, psikoterapi görürsünüz.
Her şey sizin için iyi ve güzel olsun.

Çok teşekkür ediyorum Endulus.
Çocuk sahibi olmayı ya da olmamayı seçmek son derece kişisel bir tercih. Bu önemli seçimi yapıyorsanız, mutlak önemli sebepleriniz vardır.
Gelelim evlilik mevzuna; evlilik çok özel bir birliktelik biçimi. Elbette ki doğal beklenti çocuk sahibi olmaktır evlilikte, ama her evlilik çocuk ile tamamlanmak zorunda olan eksik bir ilişki biçimi değil ki. Şundan emin olun ki, sizin gibi çocuk sahibi olmak istemeyen başkaları da var. "Kimsenin bunu kabul etmeyeceğini biliyorum" deyip kesip atmayın.
Psikologa giderseniz zaten ilaç kullanmazsınız, psikoterapi görürsünüz.
Her şey sizin için iyi ve güzel olsun.

çok teşekkür ederim..

X