evlendiğiniz gece pişmanlık duydunuzmu

nişanlandığım gün duymuştum ve yüzüğümü çıkartmıştım.. ama sabah tekrar takmıştım o gelmeden önce -tatlicadiarzu- yıllar sonra haberi oldu bundan:)

sanırım bir pişmanlık söz konusu sendede aslında çok normal bir durum değil ilk günden ama sorunun ne olduğunu açık yazmadığın için bi yorumda bulunamıyorum..

Sevdiğim adamla evlenmeme rağmen düğün günü babam gitme dese gitmeyebilirdim o psikolojideydim..
Hem ağlarım hem giderim modeli de bu oluyor her halde..
Pişman olduğum zamanlarım oldu evet..

14 yıllık evliliğim boyunca evlendiğime pişman olmadım..Allahta pişman etmesin..
tabiki arada mutsuz olduğum zamanlar oldu ama sonucu neden evlendiğime çıkarmadım...
iyikide evlenmişim dedim hep...
sevgiler...

ben evli değilim ama yorum yapma ihtiyacı duydum
bence evliliğin ilk günlerinde ortada pek bi sebep yokken pişmanlık duyulması tamamen psikolojik,daha evliliğe ,eşine ve ortama alışamamış oluyosun,ilk günler hissedilen böyle bıkkınlık ve pişmanlıkmış gibi gelen duyguların zamanla geçiceğine inanıyorum,sabırlı olmak lazıma.s.

Pişmanlık değilde özlem duymuştum çok fazla.
Neden ailemi yanlız bıraktım diye. Eşimde ailemle birlikte otursaydı benden mutlusu olmazdı galiba
-tatlicadiarzu-
Ama hiç pişman olmadım çok şükür:nazar:

bazen iki kız kardeş biraraya gelince deriz,keşke evlenmeseydik di,ye.ama sebep mutsuzluk değil.biz iki kardeş birbirimiz çok severiz.şimdi aramızda sadece bir apartman var ama ayda bir ancak 10 dk gibi görüşmelerimiz olur.o çalışıyo 2 kızı var benimde herkesin işi gücü var yani.sadece bu yoksa ikimizde iyiyiz çok şükür

daha neler bu çocuk oyuncağı değil çok iyi düşünülmeli gerçek iyi karar verilmeli her iki taraf üzülmemeli diye düşünüyorum...
allah kimseyi pişman etmesin ewlilik çok önemli bi okadar kolay bi o kadar da zor zoru başaranlardanım mutluyum allah herkesin yüzünden gülücükler eksik etmesin sewgiler....

Nişanlılık dönemimde dış etkenler yüzünden dedim ama şimdi iyiyki evlenmişim diyorum, eşimden yana asla pişmanlığım olmadı.

Evet dedim evlendiğim gece ve 1 ay boyunca her gün her dk ve bunun da böyle gitmemesi gerektiğini biliyortdum.belki bi cahillik belki bi hata belki özenti belkide kader herneyse ama sonuçta bütün bu hatalarin beni bir ömür boyu mutsuz etmesine izin veremezdim ve birşeyler yapmaliydim ve yaptim boşandim...1 ay evli kalabildim...inan insan mutsuz olduğu zaman değil günler saatler saniyeler işkence geliyor adama ve ben buna en fazla 1 ay dayanabildim..hiçbirşey hiç birşey için bir ömür mutsuz olmaya değmez ve bunu anladiğin anda kaderini değiştireceksin.....herşey insanin kendi elinde

ben evli değilim ama yorum yapma ihtiyacı duydum
bence evliliğin ilk günlerinde ortada pek bi sebep yokken pişmanlık duyulması tamamen psikolojik,daha evliliğe ,eşine ve ortama alışamamış oluyosun,ilk günler hissedilen böyle bıkkınlık ve pişmanlıkmış gibi gelen duyguların zamanla geçiceğine inanıyorum,sabırlı olmak lazıma.s.

canım yok ya ben ona inanmıyorum başda nasılsa sondada öyle oluyor

Ben hic ama hic pısman olmadım cunku o benım hayatıma gıren bana sahıp olan ıkl kısıydı ve oda bende ona ılk sahıp olan kısıydım ve ıkımızde su ana kadar hıc pısman olmadık her zaman der esım ıyıkı senı allahım karsıma cıkardı bende ona derım ıyıkı senı allahım bana vermıs hıc bır gul koklatmadan ılk ve son kokladıgın gul oldumya derım :)))))

X