EVLÂT ISTEME DUASI

S Sabirsiz-bklyn nasilsin canim durumunuz duzeldi mi?
Cok sagol canim simdi grdum mesajını. Mahkemelik durumlarimiz var sikayetler felan onlarla ugrascaz artik. Iyi olmaya calissamda aklima onlar geldikce tabiki moralim bozuluyor. Allaha dua ediyorum çabucak geçsin bu kotu gunler. Ve biliyormusunuz kizlar artik cocuk icinde doktora felan gitmiycem.allah neyi ne zman nasip ederse ozman olsun. Cunku evliligimde hicbirsey net degil

Merhabalar kızlar iki üç gündr hastaneler arasnda kaldım
Test yaptım pozitif çıktı ama keseyi henüz göremedik. Şu ara beklemedeyiz. Ve ara ara kanamamoluyor çok endişeliyim. Dualarnzda bni de anın inş
Hayırli olsun insallah iki gune bir kan testini tekrar ettirir diye.dusunuyorum doktorunuz bende oyle olmustu muhtemelen hafif lekelenme seklinde kanamanizda olmuş yerlesme kanamasidir. Rahme tutunma asamasinda suanda minik kuş Rabbim daim eylesin sonuna kadar gitmeyi nasip eylesin insallah meleginizi

Allah yardimcin olsun tez zamanda felaha cikarsin

allah razı olsun inş dediğiniz gibidir lekelenme oldukça yüreğim hop ediyor. rabbim isteyen herkese bekletmeden sağlıkla versin herkese dua ediyorum , edeceğim bu gruptaki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…