EVLÂT ISTEME DUASI

Tamam canim

Tamam canim benim de yakin 1 kac gune
Her ay ümitlenip hayal kırıklığına uğramak gerçekten zor Rabbim tez vakitte nasip eder inşallah hepimize canım yarın doktora gidecem yumurtalarımda büyüme problemi var ilaca başlayacak herhalde hastalığın ikinci günü gel demişti

Aminn
Pko vardi de mi sende de
Yumurtlamani muhakkak takip et
Ben de ilac kullanmistim olmadi

Aminn
Pko vardi de mi sende de
Yumurtlamani muhakkak takip et
Ben de ilac kullanmistim olmadi
4 ay klomen kullandm fakat bnm yumurtalklarim tepki vermedi. 6 aydir ilactir bitkisel kürler fln birktm.adetim önceden günümü 15 gun gectigi bile oluyordu. Rabbim tez zmanda bizlerede nasip edr insallah da burda tek tek yazip sevincimizi paylaşırız ‍ :)

Insallah bu son olurda hamişş kalırız gelcek aya :)
Amin insAllah
Canim sen de polikistiksin sanirim mutlaka yumurtlamana baktir olmuyorsa tedavi ol
Hangi kurleri kullandim

Amin insAllah

Canim sen de polikistiksin sanirim mutlaka yumurtlamana baktir olmuyorsa tedavi ol
Hangi kurleri kullandim
Bugun sonuclari almaya gtcem tahlil yapilmisti hem ultrason hem kan hemde idrar tahlilleri yaptrmistm brzdn gtcm hastaneye.bakalm ne diycek doktor.yine yazarım kizlr.bal tarcin kurunu yaptm.sogan kuru yaptm civanpercemli karisim kur yaptim.sonra akrabam haca gtmisti ondan rica ettm bana meryem ana otu getrdi onuda kullandm.incir kuru yaptim ama ne adetlrim duzene grmisti nede gebe kalabmdim nede yumurta büyüklügunde faydasi oldu. Polikistik olsam adetlrm duzensiz olurdu ve suan gayet iyi adetlrm.bilmiyrm kizlr ya valla canimda sıkilmiyr degil

Dediklerini ben de kullandim ben dede ise yaramadi
Duzenli olup pco olanlar da var maalesef sen sonuclarini at alinca bakalim bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…