EVLÂT ISTEME DUASI

Kendin istedigin icin hazir oldugun vakit git. Ben bekledigim icin pismanyim deilim hic olmazsa evlligin tadini cikardim diorum. Cevrede cok var direk hamile kalip evlilikten bikan. Cunku kari koca deil direk anne baba oluosun oncelik hic birbiriniz olmuo. Yine evlensem 1yil yine korunurdum diorum sorun yok derlerse acele etme ruyalara takilma kim ne demis aldirma. Biraz akisina birakmalisin..
"Hz.Muhammed ve Hz.Aisenin de hic cocugu olmamis. Hatta ahiretteki esim sensin demis vefat etmeden evvel. Kiyamet gunu ahirette cocugu olmayanlarda mujdelenicekmis." Ben bi sorun yoksa nie olmuo die takintili hale gelmeye baslamistim sonra ayetlere sarildim. Su soylediklerim ve fazlasini Allahim cok sukur karsima cikardi ve rahatladim 3 yil doktora gitmedim o yuzden. Rabbim herkese vermeyi bilio hâşâ banami bilmio dedim o neylerse guzel eyler. Umidimi kaybetmeden her ay bekliorum Allah kendisinden umit kesenleri sevmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…