EVLÂT ISTEME DUASI

Canim neden olur die bakinirken su yaziyi gordum,.
bilinçaltında bir saplantının yer ettiğinin habercisidir. bilincaltinin cok mesgul oldugu, bilincin rahatsiz oldugu ve bastirmaya calistigi, ya da bastirmayi basardigi ama cok kuvvetli oldugu icin kendini belli etmesi kacinilmaz olan olay, his ya da dusuncelerin her gece ayni sekilde sembolize edilerek kafanizda kapali gise oynamasi.

Gercekten zor bi durum insallah atlatirsin. Bende her adet doneminde regl gelcegi gun ruyamda bebek gorurum sabah kalktigimda regl olur ve yine tersine cikan bi ruya iste derim.. cunku 7 8 aydir her seferinde boyle oldu. Hatta gecen ay regl gunu ruyamda bebek fln gormedim, dedim heralde hamileyim. Ama yok. Biz yormak istedigimize yoruoruz birazda sanirim

Rabbimin bildigini kimseden saklamak istemiyor evet anne olmayi cok istiyorm esimin baba eviminde neselenmesini oldukca cok istyrm.belkide esimden cok ben istyrm.tabikide hergun aklima geliyor ama yatarken düşünüp yatmiyorum.ama her ay defalarca bebek ruyasi gormekten usandim.bir cok gun oturup agliyorum.normalde evliligim de de cok sknti yasadm zaman zmanda yasiyorum.Okadar sknti yasadimki bebeğim olsa herseyi unutcam gibi hissediyorum.o bana care umit hersy olack gibi geliyor.hatta bazen tv de canavar anne babalari gorunce hickira hickira agliyorum. Sesli agliyrm allahimm allahim diyorum ama devamini getiremiyrm cunku isyan etmek istemiyrm.

Rabbim herkesi farkli sekilde sınıyor
Rabbim okadar buyukki o zamanini daha iyi biliyor. Her namazimin sonunda duamda rabbim evim yuvam daha cok kuvvetlencekse evim neselencekse bazi belalar hayatimizdan cikacaksa tez zamanda hayirli eli ayagi düzgün hayirlu bir evlat nasp et diyorum.ve butun isteyen herkese insallah

Zor bi surec dua, sabir, sukur. Baska hic bisi yapamazsin. Kadin doguran faktor oldugundan bizler daha cok seyi ayni anda uzerimize yuklenioruz.
Basta kendin icin anne olayim istiosun uzuluosun
sonra esinin istedigini goruosun uzuluosun
Sonra ailen torun gorsun istiosun uzuluosun
Sonra birinin cocugunu sevsen yazik bunun yok fisildamalarini duyuyosun uzuluosun
Sonra fisildamasinlar die sevmeyim diosun onun yok ya kiskanio bak sevmio bile diolar uzuluosun..
Dahada verbilirim ornek bende cok

O yuzden sen elinden geleni yap ve esin cocuk istio die bile uzulme. Sonucla evlenince otomatikman anne baba olma arzusu gelio insana, kim istemez ki. Doktora gttinmi bilmiorum kac yillik evlisin oraya hic takilmam cunku evlat isteyenin 1 ay bekleyenide ayni 1 yilida. Sadece gectigi sureclerin zorluk dereceleri farklidir. Bende 4 yildir istiorum. once bi butun testlerini yaptir sonra bi yol belirle kendine. Elenden geleni yap ve tevekkul et. Rabbim kimseye kaldiramica yuku vermez bizlerdeki de buymus demekki. Bugun hastanedeydim meger ne cok hamile kalamayan varmis, halbuki cevremdeki benden sonra evlenen herkes catir catir dogurdu bi benmisim gb geliodu
Basimiza ne gelirse gelsin yalniz deiliz, o sadece bizim basimiza gelmedi, gelmioda, gelmeyede devam edicek..

Dogru soylyrsn canm.1 yil 3 ay oldu evleneli ilk evlndigim gundn bu yana hic korunmadik 26 yasindaym.doktora gttim sorun yok dedi esimde gitti oda gayt norml dedilr.4 ay klomn kullandm fakat yumrta takibimde en fazla 11mm olmstu boyu.catlatma ignesi vs vermedi doktor.acele etme deyip duruyorlr.sonra kendim evde ovulasyon testi aldim yaptm fakat hicbirsey olmadi yani yumurtlamam olmamisti hep tek çizgiydi ondanda umidimi kestim.ve benm adetlerim bekarknde evlendkten sonrada hep düzensizdi.ama 3 aydir 28 gunde bir adet oluyorm.simdi bunu dedm ya kesin yine bozulcak duzen :) gecen ay 18 de adet oldum.bakalim bu ay kaçında olcam

Ve kizlr burayi hep sessiz sessiz katılım yapmadan takip ediyordm ve herks kendune iyi gelen yada bildikleri kurleri yaptiklarini soyluyorlardi. Hemen hemen bi cogunu yaptim.sogan kuru.incir kuru.civapercemli karisim kuru.bal tarcin kürü.fatma ana eli diye bi ot varmis o ottan aldm yaptim.fakat bende olumlu bi yanit vermedi.

Bilirim o sebepsiz infertiliteyi.. 4 yil ne yiyip icicegimi sasirdim denemedigim kur yok sonucmu mukemmel gebelige hazirsin hatta ikiziniz olur laflari. Doktorlar nasi olmaz die bana soruodu o derece. Bu ay tekrar basladim sorun ciktigina sukrettim resmen hic olmazsa onun uzerine yogunlasilir. Ne sorunlar olup tedavinin ardindan hamile kalanlar var. Benim arkadasin biri perde var hamile kalamazsin kalsan duser dediler 2 tane oldu. Dieri tek yumurtasi var 2 tanede onun oldu. Bi dieri kocasinin hareketli sperm yok varis cikti su an tup bebekle hamile. Nasipse el getirir, yel getirir, sel getirir! nasip değilse el götürür, yel götürür, sel götürür! Beni mesela bugun tup bebek bolumune yolladilar nerdeyse sevincten aglicaktim hem tutma sansi cok hemde artik bisi yok asilama yapalim lafini duymadim. Bisi yoksa ne yaptircam diip tedaviyi erteledim bu zamana kadar.
Bence sen adetin uzerinde yogunlas. Cunku adetin geciktikce yada gun attikca yumurtlama gunun degisir. Onu duzene koyamiosaniz ovulasyonu her ay dene. Yine olmazsa amh olctur. Cunku klomen kullanirken bile fazla buyumemis demekki kucuk yumurtalar

Bu ayda hic umudum yok. Dişimden dolayi rahatsizim bu ay cekilcek disim.onlar icin 3 tane farkli ilaç iciyorum.oyuzden pekte bu ay ilaclardan dolayi olacaguni sanmiyorum
Doktora gittiniz mi hiç?? yani söylenen bi sebep varmı ?
o kürleri doktora gidip kontrolden geçmeden yapmakta pek doğru değil aslında...

Adetliykn yapilan tstlrde sknti yok dedi doktor. Fakat soyle bi durum var ki bn oyle dusunuyorum.benim yumurtaliklarim gec buyuyor blkide catlamiyor.ama bununla ilgili hicbr doktr bsy soylmyr. Bu ayda yumrtlaman olmamis diyor. Ama onun disnda catlatma ignesi yada baska bsy yapalm denilmiyor.

Zaten o igne yumurtlamadan sonra verilio yanlis hatirlamiosam. Ovulasyon testleride hep tek cizgi diince benim aklima yumurtlama sorunu yada adetle ilgili sıkınti var die geldi. Bana ilk defa bu ay amh degerine bakildi bu deger yumurta kalitesini rezervini olcuyo. Bende 26yasindayim fakat dierleri normal olsada amh dusuk cikti die direk tup bebege yolladilar o yuzden sende amh a baktir bence. Eger oda normalse hic acele etme halk egitim kurslarina katil bisiler edin kendine kafan mesgul olsun. Evde yalnizken gece basini yastiga koydugunda hele daha cok dusunuo insan. Bgn sordum bu testi nie daha once bakilmadi bole bisi var madem dedim. Herkese yapmioruz sen 4 yildir istioruz diince bakilmistir dedi. Doktor sana 1 senen dolsun die acele etmemis cunku oyle yapiolar

Bilmyrm canm yaa beklemktn baska bsy yapamyrm.annmde yasin gecmedn bi tane olsn enazindn diyor. Iyi bir doktora git diyrlr esime soyluyr surekli bi beklemede.bazen diyrm aman yaaa hep benmi dusuncem deyip gitmiyrm 4 aydr gtmedm doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…