Evin açık renk olması için hangi boyayı seçeyim?

bridezilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
93
24
Merhaba kızlar,

Evi boyatacağız, açık renk olsun istiyorum. Şimdiki hali pembeye çalıyor, koyu görünüyor sıkıldık.
Aydınlık, ferah olsun ve en önemlisi sarıya çalmasın istiyorum. Bulduğum renkler şöyle;

Mum ışığı
Vanilya çiçeği
Meltem
Deniz Kabuğu
Fildişi

Nedir fikirleriniz??

Merhaba kızlar,

Evi boyatacağız, açık renk olsun istiyorum. Şimdiki hali pembeye çalıyor, koyu görünüyor sıkıldık.
Aydınlık, ferah olsun ve en önemlisi sarıya çalmasın istiyorum. Bulduğum renkler şöyle;

Mum ışığı
Vanilya çiçeği
Meltem
Deniz Kabuğu
Fildişi

Nedir fikirleriniz??
Ama bu renkler de sarı tonlatinda ben yaklasik 2 ay sonra yeni evime tasinacagim filli boya luletasini tercih ettim su anki evim de dyo kumsal o da guzel

G gokce33 Lületaşını da yazacaktım listeye unutmuştum, teşekkürler :) ama sarıya mı çalıyor renkler diyorsun? ben böyle beyazın kırığı gibi olsun istiyorum aslında.

Şimdiki hali kum bejiymiş, karnlık duruyordu daha aydınlık görünsün istiyorum.

mazbut mazbut Meltemi de çok beğendim aslında ama duvarda göremedim hiç, acaba resim ekleyebilir misiniz sadece tavan duvar farkını görsem yeter.

Tatlim eger beyazin kırıgı gibi dursun diyorsan cidden lule tasini degerlendir ancak hermarkanin da renkleri birbirini tutmuyor yani ben filli boya lule tasi rengine bayildim ben evimde kesinlikle o rengi kullanicam

E meltem rengi de sariya caliyor simdi youtube da video izledim de kumbeji kartelasinda yani ben olsam dusunmezdim sen ule tasini degerrlendir kuzum

X