Evimi yenilerken fikirlerinize ihtiyacım var !

çok teşekkür ederim. Dediğim gibi Allah hepimize ödeme kolaylığı versin.
Bizim epey uzun 10 yıl kadar henüz bir yılı bitti.

aslında en avantajlısı 5 yıl deniyor. ama insanın kendi evinde oturduğuna ininmasıda çok güzel bir duygu. ben diyorum hep, ev sahibi olmanın en iyi yanı rahat rahat hayal kurabiliyosun.yerimseniben

eşimde laminant istiyo. her an cayabilirim. mutfağıda laminant yaptıralım diyo.

canım ben zaten mutfağı komple laminant yaptırmam. tezgahın altı kısmından itibarin 1 metre fayans sonra laminant başlar. bi kaç evde öyle gördüm hoş duruyodu.

banyo ve mutfağa gelince, görünen yerlerden başlamak istedik. girişimiz birazda inşaat haliyle duruyo. çok çirkin bi görüntüsü var. orayı halledelim diğer yerlere geçeriz diye düşündük.

canım resmini çekip koyman mümkünmü, fikir olur bana

Canım ben senin yerinde olsaydım hiç birşeye dokunmaz olduğu gibi bırakırdım kredinin bitmesine 3 sene kalmış artı 2 senede kendime para biriktirmek için zaman verir istediğim herşeyi bir anda yaptırırdım hatta mobilyalarınızı değiştirmeye bile para kalabilir üzerine. Bende krediyle ev aldım 10 seneden 1 senemiz bitti Allaha şükürler olsun kaydirigubbakcemile5 delikafadulden

canım resim eklemeyi bilmiyorum ama benim girişim zaten salona direk açılıyor, o yüzden salonla uyum olması açısındanda hoş duruyor ama dar koridoru olan arkadaşlarımdada valla seramikten falan güzel duruyo annemin öyle seramik ama benim arkadaşların ki daha çok hoşuma gidiyor.Hele bi arkadaşım mutfağıda laminant yaptırdı. Ama işte mutfakta kızartma v.s çok olduğundan ben çamaşır suyu kullanmadan rahat edemiyorum o zaman laminantta zara gelebilir belki.

canım sen 10 seneliğine çekmişsinde 3 sene sana ondan az gibi geliyo ama , gel de bana sor o üç seneyi. bu güne kadar kira kira dolaştım artık kıyısından bucağından başlamak istiyom. allah nasip ederse tabi.

sizide hayırlı olsun.

lawanda düşüncem bakalım.

merhaba arkadaşım. Arkadaşlarında dediği gibi resimlerini ekleseydin yorum yapmak daha kolay olurdu. Ancak ben birşey söylemek istiyoum. Benim evimde mutfak ve antrede dahil her yer laminat parke ile kaplı. Ama ben hiç memnun değilim. çünkü eğer apartman hayatı yaşıyorsanız giydiğiniz terlik ve ev ayakkabıları çokf azla ses çıkarıyor. küçücük, daha yeni yürüyen çocukların ayakkabıları dahil. yani bu konuda zorlanıyorum. yani imsanda tedirginlik oluşturuyor. ama apartman değilde müstakil ise açık ren parkede çok hoş duruyor açıkçası. Ama karar yinede senin.

Merhaba öncelikle eviniz hayırlı uğurlu olsun. Dekorasyon konusu hep ilgimi çekmiştir o yüzden bende naçizane fikrimi beyan etmek istedim.
Koridor zemini için seramik ya da granitten ziyade eve sıcaklık veren laminant parkeyi kullanmanızı öneririm. Temizliği kolay ve maliyeti de diğerlerine göre nispeten uygundur. zamanla eğer diğer odalarında ihtiyacı varsa aynı renkten döşetebilir evi uyumlu hale getirebilirsiniz. Ama mutfak için seramiği tercih edin, buhar vs. oraya da kullanım açısından seramik daha uygun olur kanaatindeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…