Evimdeki sivri sinekle başım belada 🤦🏼‍♀️

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.763
854
4 gündür evimde bir sivrisinek var şu kan emen cinsten 🤦🏼‍♀️ 4 gündür saklanıyor bulamıyorum da evimi ilaçladım fayda etmedi 3 buçuk aylık da kızım var kollarından yemiş hep 🤦🏼‍♀️ geceleri korkudan bebeğimin her yerini sıkıca kapatıyorum beşiğinin de üstünde tülü var onuda kapatıyorum ama bi şekilde bebeğimi yiyor 🤦🏼‍♀️ ne yapabilirim kızlar bi öneriniz var mı siz bu sinekler ile nasıl başa çıkabiliyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim zira kafayı yemek üzereyim 😌

benim bebişi de ısırdılar çokça sirke ile sil dediler denedim ama sinek mi öldü sirke mi fayda etti bilemiyorum.

4 gündür evimde bir sivrisinek var şu kan emen cinsten 🤦🏼‍♀️ 4 gündür saklanıyor bulamıyorum da evimi ilaçladım fayda etmedi 3 buçuk aylık da kızım var kollarından yemiş hep 🤦🏼‍♀️ geceleri korkudan bebeğimin her yerini sıkıca kapatıyorum beşiğinin de üstünde tülü var onuda kapatıyorum ama bi şekilde bebeğimi yiyor 🤦🏼‍♀️ ne yapabilirim kızlar bi öneriniz var mı siz bu sinekler ile nasıl başa çıkabiliyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim zira kafayı yemek üzereyim 😌
Yatağın içindedir çırp yatağı, çocuğun cibinliğinden nasıl girsin yoksa

Yatağın içindedir çırp yatağı, çocuğun cibinliğinden nasıl girsin yoksa
Çırpmaz olur muyum içindeki minderi örtüye kadar yıkadım fakat bizim beşiğin sap kısımlarında 4-5 cmlik açık yerler var oraları tülü kapatmıyor ordan mı giriyor diye düşündüm birde önerebileceğiniz herhangi bi markanın sinek kovucu ilacı var mı?

X