Evimdeki böcekler :(

Hanımlar ne böceği bu

• Evimdeki böcek ne böceği

OY: 0 0,0%
  • Evimdeki böcekten nasıl kurtulurum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Glzrglzr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
5
0
37
Hanımlar evimde uçan kahverengi çok küçük bu böceklerden var ne olduğunu anlamadım netten baktım bulamadım çocuk odasında mutfakta oturduğumuz odada heryerde çıkıyor bilgi sahibi olan varmı bu ne böceği nasıl kurtulurum

Eklentiler

• DSC_1267.JPG
    36,6 KB · Görüntüleme: 321
Mutfak dolaplarını, Çekmece içlerini, kuru erzak poşetlerini kontrol edin.

Odayı boşalt böcek ilacı sık birgün kapalı kalsın sonra heryeri klorakli sirkeli su ile sil sonra eşyalarını kontrol ederek tozlarni alarak yerleştir rutubet alan yerin varsa ilgiliye yaptır lavabo içlerine gece yatarken çamaşır suyu dök yatağını karbonat ek yirmi dk bekle sonra süpürge tut çocuğun varsa yerlere kırıntı döküyor ise dikkat et sık sık yerleri sil bi kaç yöntemle gider bu böcekler

3 tane oğlum var ikisi küçük hergün süpürüp siler toz alırım çamaşır suyuyla siliyorum heryeri
Ne böceği bu ismi nedir biliyormusunuz

Bozulan kuru bir yiyecek varsa ondan oluyor galiba.ç çamaşır suyu falan pek etki etmiyor.Eski evde kuru patlıcan içinden çıkmıştı. O odada sürekli çıkıyordu. Bir yere yumurtlamışlar sanırım. Böcek ilacı biraz azaltmıştı.İnş kurtulursunuz.

Muhakkak baharatınız bozulmuş daha çok köri gibi kimyon gibi kokulu baharat bozulunca çıkıyor bu böcek cinsi halamdada olmuştu ki temizlik hastasıdır direk baharat dolabını açıp baktık köri kavanozunun içi yuva gibi olmuş bu böceklerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…