Evet kizlar nihayetinde 4 aylik oldu burnum:)

geçmiş olsun canım arkadaşlık teklifi gönderdim kabul edermisin bende görmek isterim

çok yakışmış cnm çok dogal duruyor güle güle kualn inş:)

Tsk ederim cnm, ark.teklifini kabul ettim bakabilirsin. Bu arada sanada gecmis olsun insallah istedigin gibi gelisir hersey

tşk.canım burnun süper ötesi olmuş.bayıldımdelikafaduldenyüzüne çok yakışmış çok doğal duruyo.kaç günden sonra şekil almaya başladı.ben şekli hemen otusun istiyom.benim amel.olalı 1 ay oldu.:1hug:

tşk.canım burnun süper ötesi olmuş.bayıldımdelikafaduldenyüzüne çok yakışmış çok doğal duruyo.kaç günden sonra şekil almaya başladı.ben şekli hemen otusun istiyom.benim amel.olalı 1 ay oldu.:1hug:

begendigine sevindim yasmincim, darisi sana ve olmak isteyen arkadaslara:) Bende senin gibi dusunenlerdendim ama oyle olmuyor iste:)) sabirla beklemek gerekiyor sekli kendi gelsin diye, benim 1 aylik resimlerimde var albumde bakabilirsin fikir olur belki. Bende sislikler cok mevcuttu ve cok yavas iylesmekte:KK43:

canım bir aylık fotolarını yeni gördüm şişlik bayağı inmiş.benimkide 4.ayda böyle olsa daha isterimalkisalkisalkis

canım bir aylık fotolarını yeni gördüm şişlik bayağı inmiş.benimkide 4.ayda böyle olsa daha isterimalkisalkisalkis

Olur cnm olur sen hic canini sikma bosuna, gun gectikce ne kadar yavas da olsa gidiyor o sinirbozucu sislikler:) benim baya inmesine ragmen daha cok var gibi geliyor bana hatta bazi arkadaslarda 4 aylik ken nerdeyse sislik hic yok tam gitmis gibi cok ozeniyorum oyle gorunce bazi bunye az sisiyor ve tez iniyor demek ki ama ben oyle degilim malesef

inanılmaz doğal bir burun olmuş ,bambaşka biri olmuşsun canım çok yakışmış ..

inanılmaz doğal bir burun olmuş ,bambaşka biri olmuşsun canım çok yakışmış ..

Cok tsk ederim cnm begenmeniz beni cok mutlu ediyor, dogal olmasini bende cok istemistim ki cok sükür o yönde ilerliyoruz. Insallah saglikli ve uzun ömürlü olur darisi ve dahada guzeli olmak isteyen arkadaslara:)

cok cok tsk ederim cnm, sen nasilsin?

canım ne yapayım ben hala beklemedeyım cok sısmıs hala burnum ve bır yıl daha bekle dıyor doktorlar cok doktor gezdim hepsı oyle dedı, artık gezmıcem doktor doktor 1,5 yıl olmasını beklıcem ondan sonra tekrar ataga kalkıcam bakalım.suanda 10,5 ay oldu.

canım ne yapayım ben hala beklemedeyım cok sısmıs hala burnum ve bır yıl daha bekle dıyor doktorlar cok doktor gezdim hepsı oyle dedı, artık gezmıcem doktor doktor 1,5 yıl olmasını beklıcem ondan sonra tekrar ataga kalkıcam bakalım.suanda 10,5 ay oldu.

canim ins zaman hizli gecer senin icin ve istedigin burna kavusurcun
saglikli gunlerde kullanirsin,,,a.s.

Canim ya bak cogu bitmis azi kalmis o sürecte bakmisin gecmis canini sikma hic hersey birgun seninde istedigin gibi gelisir insallah allah gönlüne göre versin cnm opuyorumnanaktan

geçmiş olsun. burnunuz çok güzel ve doğal olmuş çok yakışmış size de aklinialirimsmile

X