Evet Kızlar Asyam Doğduuuuuuuu :) İşte olan biten..

• Konu Sahibi newlife
canim anneli babali buyutun.dogum hikayeni okudum.acaba sezeryan degilde normal olamiyormuydu?.yazik birsuru agri cekmissin.....

Canım normal doğumu hamile kaldığımı öğrendiğimde eşimde bende istememiştik.Sonra doktora gidip geldikçe çatı muayenesinde zaten normal doğumu tercih etmemem gerektiğini söylemişti doktorum.Doğumdan çıktıktan sonra doktorum zaten normal doğum diye ameliyata girmiş olsan bile yapmamız mümkün değilmiş çünkü çocuk kordona çok dolanmış dedi.İyiki sezaryan yaptık çünkü bide normal doğum sancısı çekip doğumun orta yerinde sezaryanla alıcaktık dedi.ama gerçekten çok acı çektim o gece.çok şükür geçti gitti artık :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi newlife
canım maşallah ya çok şekeeer..Allah sizlere bağışlasın analı babalı büyütsün allahım bizlerede yaşatsın o güzel duyguları tez zamanda inşallah

• Konu Sahibi newlife
çok duygulandım tutmayın beni dayanamıyorum senağlama allah bizlere de kolay doğumlar nasip etsin inşallah :Saruboceq:

• Konu Sahibi newlife
allah analı babalı büyütsün canım maşşallah kızın çok tatlı

• Konu Sahibi newlife
allah annali babali büyütsün mansallah cok tatli kziin var

• Konu Sahibi newlife
allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah çok tatlı maşallah.darısı bizlerin başına:)

• Konu Sahibi newlife
tebrik ederim ya Allah analı babalı büytsün inşallah.ne kadar güzel yazmışsın fotolarda çok güzel çok duygulandım Allah inşallah banada bebeğimi kucağıma almayı nasip eder

• Konu Sahibi newlife
canım asyan çok tatlı çok ama çok.maşallah,rabbim bizlrede nasip etsin

• Konu Sahibi newlife
Ne çabuk büyüyo pamuk prensesim :))))

• Konu Sahibi newlife
Asyam bugün 44 günlük..

Artık 4,700 gr
Boyu 55 cm oldu..
Gülücükler dağıtıyo etrafına..zaman çabuk geçiyo..
İnşallah büyüdüğünü görmeyide nasip eder Allahım..Cümlemize :))

• Konu Sahibi newlife
9 gün sonra 4. ayı biticek Asya'mın...zaman bizimle dalga geçiyo ....

• Konu Sahibi newlife

canım benimde doktor kontrollerimde hep normal demişti doktorum.ama sen şanslısın yani benden şanslısın.en azından doktorun bişeylerin ters gittiğini anlamış olmalıki sezaryana almış. maalesef benim doktorum 17 saat suni sancıdan sonra bende açılma olmayınca beni ultrasona bile sokmadı soksaydı eğer bebeğimin başına kordon dolandığını görmüş olurduk bende o kadar acı çekmezdim. o kadar saat suni sancıdan sonra gevşetici iğneyle biraz açılma oldu doktorum doğuma gelmedi. ebe yaptırdı doğumu ve komple yırtıldı alt kısım çünki bebeğimin başına 3kez kordon dolanmıştı çıkarkende her yer yırtıldı. bebeğim doğduğunda sesi çıkmıyordu. çektiğim acıyı unuttum tek düşüncem bebeğimin yaşıyor olmasıydı. Allah ıma şükürler olsunki bir on dakika sonra yan odadan sesi geldi ve bana dikiş atarlarken göğsümün üstünden bana bakıp acılarımı aldı.ama dikiş yerim kaynamış olmasına rağmen geçen hafta geçirdğim kabızlık nedeniyle dikişlerim daha doğrusu dikilip kaynamış olan yer yırtıldı ve şimdi ameliyatla dikilecek. Allah kimsenin başına vermesin. ilk doğumda insan pek bişey bilmiyo o yüzden doğum yapacak annelere tavsiyem doğumdan önce ulktrasona girmekte ısrar etsinler vede doktorlarını iyi seçip doğum normal bile olsa doğuma girmeleri için ısrar etsinler.ben çektim başkaları çekmesin.:1no2:

• Konu Sahibi newlife
vay bee..zaman bizle resmen dalga geçiyo..bebişim 5. ayını bitirdi..Allahım 35. yaşını görmeyide nasip etsin hepimize inşallah..canım kızım..dünyammm..Allah isteyipte olmayanlara da anne olmayı nasip etsin inşallahhhhhh

• Konu Sahibi newlife
maşallah bebeğine allah hiç ayırmasın sizi benimde kızım olacak ve bizimde asyamız gelio 38 günümüz var bebeğim hala dönmemiş sezeryan olucam bi ihtimal dönmezse şayet işte 1 ay var onada hayırlısı artık

• Konu Sahibi newlife

hayırlısı olsun güzelim..Senin prensesin adıda Asya olucak heralde..Çok sevindim..öpüyorum canım..Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsina.s.

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı büyütsün canım.çok tatlı prensesimiz....ömür boyu mutluluklarr

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı büyütsün yaa kimbilir ne güzel duygudur....
bişey sorablr mymm sonda nee ?

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı büyütsün yaa kimbilir ne güzel duygudur....
bişey sorablr mymm sonda nee ?

sağol canımcım..sonda incecik bi boru canım..pipetten daha ince..idrarın çıktığı yerden,idrar torbasına kadar sokulan bişey..anesteziden sonra da takılır ama benim doktorum önce tatktı,doğuma girmeden yani..bebeğin daha az narkozdan etkilenmesi için..anesteziden sonra takılınca bebek daha fazla etkileniyomuş narkozdan..sondanın ucunda bi torba var..idrarın onun içine akıyo ama sen hiçbişekilde idrarını hissetmiyosunuz..bi bakıyosun torbaya,dolmuş:)) sonra o torbayı çıkarıp tekrar takıyolar ama sondayı ellemiyolar..narkozun etkisi geçince çıkarıyolar..

• Konu Sahibi newlife
anladım canımm :)

saglıkla büyüt bebeginii..
ayrıca fotolarada baktımm 41 kere maşallahh ne kadr tatlıı bi hamişmişsinn yaa
bebişinde öleee maşallaahhhhh

• Konu Sahibi newlife
Darısı senin başına canım..:))teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…