Evet Kızlar Asyam Doğduuuuuuuu :) İşte olan biten..

• Konu Sahibi newlife
canım maşallah bebeğine.Allah analı babalı büyütsün sende umarım kısa zamanda toparlanırsın.Bebeğin çok güzel maşşallah annesi.Allah nazarlardan saklasın.

• Konu Sahibi newlife
gozunaydin canim ,masallah prensesine cok tatli ,anali babali saglikla buyusun ,allah nazarlardan saklasin..

• Konu Sahibi newlife
çokk güzelll bebişiinn maşallahh sağlikli hayirli bi evlat olur inşallahh allahimm bütün isteyenlere verir inşallahh için de banadaaa

• Konu Sahibi newlife
Maşşallah minik asyaya çok tatlı canım,inşallah Allah bağışlasın analı babalı büyütsün,darısı biz bekleyenlerin başına:)

• Konu Sahibi newlife
maşallah 41 kere...harika bir anne ve yavrusu..pazartesi bende sezeryane gireceğim inan seni boylesi güzel görmek bana moral oldu..ellerine yüreğine sağlık...tebrikler..sevgiler...

• Konu Sahibi newlife

Hayırlı olsun canım. Allah analı babalı büyütsün. Sizde sarılık kaç çıktı? Bizde de hastaneden geldikten sonra 3. günüde çıktı. O ara biraz uzun emziremedim de ,bir de tuvalete çıkmıyo 2 gündür, yesiklerimden mi bilemiyorum. Çok zayıflamışız, dua edin bana...:Saruboceq:

• Konu Sahibi newlife
rabbim anali babali buyutsun isallahhhhha.s.a.s.a.s.

• Konu Sahibi newlife
allah analı babalı buyutsun allah acısını göstermesin cnım

• Konu Sahibi newlife
ay canım ne tatlı bebeğin olmuş ya maşallah.güle güle büyüt

• Konu Sahibi newlife

Canım 14,5 çıktı sarılık..şimdilik bi sorun yok.beslenmesi,bağırsakları iyi çok şükür.15 den sonra tehlikeymiş ve tedaviye girmesi gerekirmiş.Mavi ışıklı bi küvezde tedavi ediyolar.Allah yardımcın olsun olsun canım inşallah düzelir bebişin

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı hayırlı evlat etsin cok şeker maaşAllah :)

• Konu Sahibi newlife
Geçmiş olsun ve gözün aydın canım. Dört gözle doğum hikayeni bekliyordum. Allah bebeğinle size nice güzel ve sağlıklı günler nasip etsin.
Ağrıkesici kısmını okurken rengim attı ama inşallah dediğin gibi ağrıkesici yapılınca dayanılmayacak gibi değildir. Benim de iki haftadan az kaldı. Her gün kendi kendime gözümün önünden geçiriyorum neler olacak acaba diye.
Tüm hamiş arkadaşlara kolay ve sağlıklı doğumlar diliyorum.

• Konu Sahibi newlife
Geçmiş olsun,Allah analı babalı büyütsün.

• Konu Sahibi newlife
Allah nazarlardan korusun darısı başımıza inşallah

• Konu Sahibi newlife

bebişin çok şeker maaşlaah allaah nazarlardan saklasın canım acı çekmene çok üzüldüm büyük talihsizlik olmuş keşke epudirali çıkarmasalarmış böyle bir şey yapabilirlermiydi acaba, neyse canım artık geçti bitti tekrar hayırlı olsun bebişin inşallaha.s.

• Konu Sahibi newlife
maşallah çok tatlı asyan
allah nazarlardan korusun
allah analı babalı büyütsün
geçmiş olsun

• Konu Sahibi newlife
çok duyguladım...
Allah analı babalı büyütsün..
Allah bizlerede nasip etsin...

• Konu Sahibi newlife
ne tatliymis kizin ya bayildim cok asil bozlar vermis
allah onu size, sizi ona bagislasin canim...
dilerim kizin hayirli bir evlat olur ve sende onu hayal ettigin gibi büyütebilirsin...
üclü hayatinizda hersey gönlünüzce olsun...

• Konu Sahibi newlife
ay canım ya çok güzel bebeğin maşallah allah analı babalı büyütsün

• Konu Sahibi newlife
canım yazdıklarını okuyunca inanılmaz duygulandım sanki kendim doğurmuşum gibi ağladım inanamıyrum mükemmel bir duygu sonuç olarak ağrıyı çekicez başka yolu yok napalım o tatlı şeyleri görünce ağrımız biraz hafifler inşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip eder inşallah darısı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…