Evet Kızlar Asyam Doğduuuuuuuu :) İşte olan biten..

N

newlife

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi newlife
Kızlar Allahıma şükürler olsun sonunda kavuştum Asyama...Şimdi size hikayesini anlatıyım....

Doğumdan bir gün önce bilin baklaım aklıma ne geldi:uhm: Hamileliğimin en başında gelmesi gereken bişey hemde...Benim ağrı kesicilere alerjim var..eğer bunu hiç hatırlamasaydım halim haraptı....Allahın yardımı işte...Neyse Salı sabahı gittik hastaneye,bizden önce gelen bi anne adayı varmış önce onu sonra beni alıcaklarmış...bize hemen bi oda verdiler..Bana bi ameliyat elbisesi verdiler..(resimleri ekliycem) herşeyi çıkarıp giydim onu..uzandım yatağa bekliyorum..Hemşireler geldi.Doğuma giriceğim zaman gelip o benim en çok tırstığım şeyi yani sondayı takıcaklarını söylediler..başladım korkudan titremeye.45 dk sonra hemşireler geldi.birsürü malzeminin olduğu bi arabayla.Sondayı taktılar.kendimi çok kastığım ve çok kafama taktığım için benimki biraz fazlaca yandı..ama takıldı sonuçta.Tekerlekli sandalyeye oturdum biraz zor oldu sonda olduğu için çünkü ben onu hissettikçe içim titredi malum takıntı işte..ve gidiyorum doğumhaneye..eşim beni öptü elinde fotoğraf makinesi o beklemeye başladı..asansörle aşağı indik ve.......ordayım.içerde müzik yayını var..hemşireler ,doktorum,anestezi uzmanı,sağlık personeli toplam 6 kişi var.Anestezi doktorumun sesi çok güzeldi ameliyat bitene kadar sanat müziği konseri verdi zaten.belimden uyuşturdular.önümde bi perde tabi kesinlikle görmüyorum aşağıda olanı biteni...anesteziciyle biz şarkı sölüyoz onlar çocuğu çıkarıyo
Sonunda Asyamın çığlığını duydum feryad figan çıktı bitanem..tabi beni bi ağlama tuttu duyunca sesini sormayın..hıçkırıyorummm..hemen gösterdiler o kadar tatlıydıki sanki 10 günlük bebekkkkkkk...dünyanın en güzel duygusu kızlar..iyiki kız doğmuşummm..iyiki anne olabilme lüksümüz var..çok şükür allahaaaaaa
Kızlar aslında benim sıkıntılarım bu noktadan sonra başladı..dediğim gibi ağrı kesicilere alerjim var yani hiçbi şekilde ağrı kesici yapılamadı...odama çıktım..getirdiler asyamı emzirdim güzel güzelll..babsı dört köşe tabi aşkım benim mutluluktan..elinde makine çekip duruyooo veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
İşte o benim için en berbat en kötü ve en ağrılı ve en korkunç anlar başladııııııı...Anestizinin etkisi geçmeye başladı..uyuşukluk gidiyo artık..kızlar allah sizi inandırsın sanki canlı canlı ameliyat edildim bütün gece...sabaha kadar feryad ettim saçlarımı yoldum..ağlıyamadım bile ağrıdan sancıdannn..yüksek sesle bile konuşamadım çünkü çok vurgulu konuşunca dikişler patlıycak gibi oluyo...hemşreler bile acıdı halme yapıcak bişey yoktu..o gece hayatımın hem en muıtlu hemde en sancılı gecesiydi..benle beraber eşimde çekti o sancıları...o acıları atlattım ya artık katlanamıycağım ağrı sancı yoktur büyük ihtimal..alerjim yüzünden mahfoldum yani.....2 gece yattım hastanede.inanırmısınız salı günü doğurdum ama ben hala tam anlamıyla toparlanmış değilim..ama bugün kalkıp rahat yürüdüm,altını değiştirebildim ilk defa bitanemin..hep eşim değiştirdi çünkü...

Allah herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin...anlatamıycam duygular yaşıyorum..bugün topuğundan kan aldılar hastanede bide sarılık oldu biraz derecesini ölçmek için extra kan aldılar..o ağlarken bende ağladım...annelik ne güzelmiş...:CüvCüv:

Doğuma girerken 75 kg , çıktığımda 66 kg dım..bebişim 3,130 gr doğdu..Boyu 50 cm

Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...Artık 3 kişiyiz..Ben,Eşim ve Asyaa.s.:asigim:

Hazırlanıyorum

Doğumhaneden çıkınca ilk resim

Onunda cicileri var

Bebişim 4 Günlük

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi newlife
bebeğine 41 kere maşallah allah analı babalı büyütsün ailecek sizi birbirinize bağışlasıngözünüz aydın canım.

• Konu Sahibi newlife
gozun aydin canim
rabbim anali babali buyutsun adasimi
ama suu son yazilari yazmasaydinn
son gunlerde sezeryan olacak arkadaslarr cogunluktaa korkmasalardi barii

• Konu Sahibi newlife
canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün maşallah çok tatlı

• Konu Sahibi newlife
allah analı babalı büyütsün canım kızın çok şeker maşallah

• Konu Sahibi newlife
Gözün aydın canım.Dünyalar güzeli bir kızın var darısı başımıza allah hepimizin yardımcısı olsun.Yazdıkların o kadar güzeldi ki inan çok duygulandım.Neyseki acıların bitti mutluluğun hep böyle sürsün inşallah.Kendine ve bebişine ii bak.

• Konu Sahibi newlife
maşallah rabbim nazarlardan saklasın.güle güle büyütün.geçmiş olsun canım sanada.ağrı kesicisiz dayanmak çok zordur o sancıya.Artık bitti ama acı ,ağrı.meleğine baktıkça unutursun hepsini a.s.

• Konu Sahibi newlife
maşallah canım çok şker allahım analı babalı büyütsün..

• Konu Sahibi newlife
maşallah canım benm o kadar tatlı ki allah sağlıcakla size bağışlasın bitanenizi....

• Konu Sahibi newlife
Ay çok güzel maşallah annesi çok tatli allah anali babali büyütsün

• Konu Sahibi newlife
canım ya allah analı babalı büyütsün 41 kere maşallah .........
allahım banada ve bekleyenlerede yaşatsın.......

benimde haftaya bugün doğumum şafak;6 gün heyecanlıyım çok..........

• Konu Sahibi newlife
maşaAllah Asyamıza ..canım tebrikler..hepsi geride kaldı çok şükür ağrın da kalmamıştır artık..
Allah bebeğinizle birlikte sağlıklı uzun ömür versin..
bebişimiz de çok tatlıymış..Rabbim nazarlardan korusun..

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
ismi çok güzel

• Konu Sahibi newlife
Sezaryan olucak arkadaşlar siz benim yazdıklarımdan korkmayın sakın çünkü benim ağrı kesicilere alerjim var ve hiçbi şekilde ağrı kesici adına bi ilaç alamadım o yüzden bütün sancıyı ağrıyı hissettim bide sonda takıntım vardı 9 aydır çok kastım oda o sebepten yandı baya...yoksa bu kadar sancı normal bi sezaryanda mümkün değil..yapıyolar ağrı kesiciyi rahatlıyosunuz...hepinize çok teşekkürler canlarım..

• Konu Sahibi newlife
Allah analı babalı büyütsün inşallah...

• Konu Sahibi newlife
Maşallah bebeğin çok tatlı.Allah hayırlı bir ömür nasip etsin.İnşallah bizlerde hayırlısıyla alırız bebeklerimizi kucağımıza.

• Konu Sahibi newlife
canım allah analı babalı büyütsün gözün aydın o kadar güzel anlatmışsın ki hikayeni gözyaşlarımı tutamadım bende yaşadım sanki o anları resimler de çok güzel maşallah maşallah maşallah 41kere maşallah allah nazarlardan saklasın bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…