Eve Pearl makyaj ürünleri

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
kızlar hani bi hatun vardı ya şu gügüslere makyaj yapan büyük gösteren,ödüllü falan bi kadın. sitesine girip makyaj ürünlerine baktım süperrrrrrr hame kalite hem fiyat olarak. mail attım türkiyeye gönderiyomusunuz diye evetr dediler hatta bi foto ve cilt tipiniz yazın sorununuz varsa yazın ona göre ürün önerelim yanlış almayın. her türli makyajla ilgili sorunuzu sorun çekinmeyin diye yanıt geldi. ben ısmarlamayı düşünüyorum. çok insandan duydum ürünlerinin güzelliğini. sizede haber vereyim dedim:enbuyukkk::1hug:

ee memişleri büyük gösteren makyaj ürünü çıktıysa belki popişi de küçük gösteren çıkar;iştye o zaman alırım ben onu..:tomato:
sahi öle bişi yok dimi?:1rolleyes:

hihi :roflol: deliii niye takıyosun küçülür sporla ayrıca büyük popo güzeldir türk erkeği beğenirmiş ya a.s hem sen evlisn sanırım belki kocan beğeniyo a.s.

Son düzenleme:
bide göğüsü concealer ve fondötenle büyük gösteriyo. göğüs arasına koyu renk hafif bombelere de açık renk sürünce büyüyo. makyajda kural açık tonlar çıkık koyu tonlar daha derin gösterir ama popişe napsak kiyasakkelime

kızım olmamasındar daha iyidir. bak jennifer ablayı ne ünlü yaptı coksekeriremsu ama diyosanki selülitim var o ayrı ama bence yuvarlak ve pürüzsüz popo her erkeğin hoşuna gider. niye latin hatunlara bayılıyorlar onlarda da büyük ama pürüzsüz yaaaaaaaaaa:dance:

Burada bahsi geçen ürünlerin markasını da yazarsanız kişisel bir konu olmaktan çıkar ve konu başlığını da ona göre değiştiririz a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…