Evden sabun paketleme işi??

İşlur evde iş ılanı vermez.Bıyle ısler ozel ısverenler tarafından yapılır.Tanıdık bırı olur evet yaparsınız ama tanıdık değilse 250 tlyı bu pandemıde cope stmayın derım.

Sizi herhangi bir iş için çalıştırmak isteyen kimse sizden kapora ya da başka bir sebeple para istemez.. Bence dolandırıcı..

canım benim show habere aynı konudan bir kadın çıkmıştı evden mandal paketleme işimi neydi tam hatırlamıyorum ama isstersen videoya bak izle.... kesinlikle yani paranı kaptırma o kadar insan var ken çevrede sana neden sabun göndersin bir ton kkargo parası bilmem ne uğraşmaz yani kimse dolandırıcı onlar kesinlikle iinanmayın.

Sakın gönderme canım bırebır dolandırıldım Allah yedırmesın böyle yapanlara

Bunlar haberlere bile çıktı bir ara inanmayın bu yüzden çok dolandırılan var. Ben bi işe gireceksem para göndermem yani ne alaka onların para vermesi lazım çok mantıksız yani

Network marketing ile ücretsiz uye olup kimseye bir ucret odemeden sadece sosyal medyada içerik paylaşarak sizlerde bu işi yapip kazanç sağlayabilirsiniz.kozmetik saglik ve ek gıda ürünlerimiz hakkinda bilgi icin mesaj atabilirsiniz.

2500 TL ye 250 TL dır o 2500 TL diyene inanmayın imkansız
Nikah şekeri satan kısılere gidip seker paketlemek istiyorum derseniz ıhtıyac varsa sıze urunlerı getirecek bıtırdıgınızde paranızı verecek organizasyon sırketlerıyle gorusebılırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…