Evden eşya götürmek

esse42

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
56
-3
25
Eşimle devam eden anlaşmalı davamız vardı gün attı gitmediği için. Uzaklaştırması var fakat ben işteyken tv bilgisayar modem ( kullanmayım diye) ve bi kaç şey bunları almiş gitmis bu demek oluyor ki ben işteyken sürekli az az evi boşaltcak nasıl yol izlemem gerek ne yapmam lazım bileniniz varmı. Bu arada koruma kararını ihlal ettiği için polisi aradım ifademi aldı hala serbes

Evden eşya aldığına dair tutanak tutuldu mu? Bence kilidi değiştirin, uzaklaştırma kararı ve ihlâl varken kilidi değiştirmeniz hatalı duruma düşürmeyecektir diye düşünüyorum

Dış kapınıza kamera koydurun en küçüğünden kamufle şekilde, ispatlarsınız
Ayrıca eve girip çıkıyorsa herhangi bir yere kamera ya da ses kaydı koymuş olabilir ona da dikkat edin

Siz de değerli eşyalardan alın madem uzaklaştırmaya rağmen gelip alıyor. O aldıklarını geri verecegini hiç zannetmiyorum.

Pekte anlaşmalı dava değilmiş demek resmen hırsızlık yapıyor. Kapı kilidinizi değişin.

evden gittiği an kilidi değiştirmeliydiniz. Sorunlu bir ayrılık durumunda bazen gözleri dönüyor gece gelir bir şey yapar. O aldıklarını da vermez ama siz dava dosyanıza ekleyin avukatınıza danışıp
Avukatım yoktu barodan istemeyi düşünüyorum olur inşaallah

Evden eşya aldığına dair tutanak tutuldu mu? Bence kilidi değiştirin, uzaklaştırma kararı ve ihlâl varken kilidi değiştirmeniz hatalı duruma düşürmeyecektir diye düşünüyorum

Siz de değerli eşyalardan alın madem uzaklaştırmaya rağmen gelip alıyor. O aldıklarını geri verecegini hiç zannetmiyorum.
Değerli eşya beyaz eşya mobilya var çok çabaladım bu ilişki için ama yok narsist biri iki işte çalışıyorum yeterki sesimiz çıkmasın diye ama bana düşman hep

Aynı durumu yaşadım kilidi de değiştirdiğim halde çilingir çağırıp açtırmış.Üstelik mahkemede anlaşmalı şekilde boşandığımız hafta ben işteyken yaptı.Polis çağırdım ifadeler verildi ve sonuç eşler arası hırsızlık olmaz çıktı takipsizlik verildii aldıkları kar kaldı yanına.Boşanma davası sonrası kesin karar yazılması 1 ay kadar sürüyormuş hala evli gözüküyormuşuz meğer

Barodan almanın koşulları var. Mal mülk maaş olmaması lazım. Oradan alsanız da parasını verdiğiniz kadar ilgilenmiyor. Kendiniz bulun avukatı
Bende öyle duymuştum bi ara ilgilenmedigini aslında uzasın istemiyorum ama bu şekilde yaparak ekmeğine yağ sürdürmem

Eşyalar geri gelmedi tabi kendisi nasıl dönmek istedi mi geri yoksa kesin mi bitti . Benimkinin canını al tahta parcası esyaya dokunma adam ölüyor ev karısı gibi

Bu davranışı ile boşanmaya karar verdiğiniz için tekrar şükür etmişsinizdir.

Gerçekten erkeklerin ne mal olduğunu ayrılınca daha iyi anlıyoruz.

Arkadaşlar çok güzel yol göstermişler
Umarım bir an önce bu rezil adamdan kurtulursunuz

ay allah korusun boylesinden. ev icine kamera alsana kuzum bu xiaominin var kameralari,kilidinide degistir ne olur ne olmaz boylesi her seyi yapar

Ben de alacaklarımi aldım
Bosanma surecindeyim

Ama tabi gizli girmedim

Benim avukatım Uzaklaştırma için,
Gelirse rahatsız ederse
Direkt kades uygulamasina baş dedi. 1 hafta icerde yatar dedi.

Demek ki evde yokken gelmesi sorun değilmiş
Sizi görünce anlamış olduk

Eşyalar geri gelmedi tabi kendisi nasıl dönmek istedi mi geri yoksa kesin mi bitti . Benimkinin canını al tahta parcası esyaya dokunma adam ölüyor ev karısı gibi
Tabiki gelmedi canım beyaz eşyaları,kış günü yorganlarımı battaniyelerimi hepsini götürmüştü.Komşular haber verdi işteydim.Kesin bitmişti zaten bizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…