Nişan Evde Nişan Yapacağım, Yardım !

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

mrsmystery

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
8
2
35
Sevgili arkadaşlar nişanım gelecek ay kısmetse. Kalabalık ailelere sahip olmadığımız için evde yapalım dedik. Zaten söz ve nişan bir arada olacak.

Sizce nişan için bir masa süslemesi şart mı? Pasta kesimi şart mı?

Damada birşey takmam gerekiyor mu? (Onun ikinci evliliği olacak)

Bu arada bana birşey takılacak mı bunu bilmiyorum.. Heralde bahsedilmediğine göre takmayacaklar :KK43:

Kıyafet olarak kuyruklu abiye bir kıyafet ev ortamına uygun olur mu bilemedim? Nişan özel bir gün sonuçta, düzgün ağır birşey giymek lazım diye düşünüyorum ama o kuyrukla kahve servisi yaptığımıda düşünemiyorum :KK70:

Biraz akıl verin lütfeeeen

öncelikle simdiden hayirli ugurlu olsun.

Bizim nisanimizda kisitli zamandan ötürü evde oldu (herseyi iki günde ayarladik :KK70:)

Bence nisan masa süslemesi sart degil ama icinden geliyorsa hazirla. Bizim ev beya bir kalabalikti o yüzden masa süslemedik ama konsolun üstünde isimlik, cicekler, hediyelikler, aynali tepsiler, kurabiyelik, nisan tepsimiz falan vardi. Öyle instagramdaki gibi bir masa yapmadim ayrica abartili buluyorum. Biz pasta kestik bence pasta olursa güzel olur :) ki karsilikli yedirmekten toplumda hicte hoslanmam :KK70:

Genelde nisanda birsey takilmaz damada özelikle evde olan nisanda takilmiyor ama ben bunu umursamadim sonucta sadece benim nisanim degil nisanlima hos bir saat aldim.

Benim bildigim ev nisaninda geline en azindan bir bilesik, kolye takar damat tarafi. Bunlarda takilmayacaksa bir pirlanta takilmali :)

Ben kiyafet olarak iki kiyafet giydim. Normal abiye tarzi bir kiyafet aldi karsi taraf ve topuklu ayababi. Bununla kahve servisi yapamam dedim. Normal diz alti bir elbise aldim karsilama ve kahve servisi bununla yaptim. Istemeden sonra üstümü degistim.

X