Evde Kuranı Kerim öğrenmek

Şimdiden Allah kabul etsin güle güle gidip dönmeyi nasip etsin rabbim. İbadetleri kabul makbul olsun. Allah bizlerede nasip etsin inşallah. Ne güzel tatlı telaşlar,kolaylıklar diliyorum.

Kızlar meal okuması için konu açılmış teşvik olmak adına bende katıldım bir bakın isterseniz

Şimdiden Allah kabul etsin güle güle gidip dönmeyi nasip etsin rabbim. İbadetleri kabul makbul olsun. Allah bizlerede nasip etsin inşallah. Ne güzel tatlı telaşlar,kolaylıklar diliyorum.

günaydın canım

allah razı olsun

Kuran-i Kerim hatim 1. Cüz 18-20
2. Cüz 21-23 sayfalarını okudum

allah kabul etsin canım

hemen bakıyorummm

Cennetim nick değiştirmişsin zor tanıdım arkadaşım. Hayırlı olsun.
Bu günlerde okuyamıyorum.
Sizde durumlar nasıl gidiyor?

hayırlı haftalar kızlarrrrrr

ben başlayamadım daha ama tembelim ama kuranı kerim mealı okuyorum hergün dürtün benı bende başlayammm

bir miskinliktir üstümde anlatamam

Allah iyilik sağlık versin inşallah. Bende iyiydim grip olmuşum doktora gittim,geçecek inşallah.
Ben yine kuran kursuna başladım iki haftadır gidiyorum.

oy oy geçmiş olsun

ben 15 günde zor atlattım gribi görmedim ömrü hayatımda böyle grip geldi geçti çok şükür

bende geçtimiz ay umreye gittim geldim gitmek isteyen herkese nasip etsin rabbim

ve o kadar eksiğim varki anlatamam

burda kaçta kursa başvurdum akşam kursu ama yok malesef işte evde kendimce okumaya çalışıyorum

fakat çok verimli olmuyorrr

eğer sana da uyarsa burda veya yeni br sayfa açıp devam edelim olur mu

Umre ziyaretini Allah kabul etsin. Eğer bırakmayıp devam edersen inşallah herşey yoluna girecektir. İnşallah. Yeni bir sayfa açarsan seni takip ederim daima arkandayım şimdiden hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…