Evde köpek besleme

terrierler cok aglar..yavruyken gelmisti ailenin diger fertleri yatarken yataga gelir alısık olmadıkları icin carparıs endisesiyle yanlarına almadılar 2 ayı benim odamda gecirdi:) yoksa kapıyı tırmalıyor aglıyor ve susmuyor:) simdilerde alıstı ama genede kapılar acık olucak uyurken girip cıkıyo odaları gesio istediginin yanında yatıyo:) oyunu cok seviyo birsey bulup getiriyo onu alıp cekistircen oda bırakmıyo :) her turlu seyi yiyor sarımsaklı yogurt mandalina elma muz kivi..birine baglandıgında tam baglanıyo cok seviyo anneme hastadır kendi annesi gibi benimsemistir benim annem deyince kızıyo:) ne yaptın sen diye bagırınca hemen annemin kucagına atlar pısırık bisi olu verir:) evde cok fazla tek basına bırakılmas gelince yıllardır gormemis gibi parcalar sizi hatta 5 dk dısar cıkıp geldiginisde bile bu gecerli

canım,
dış pazazit damlası uygulamasından sonra üzerinden dökülen pireler,ölmüş pireler olduğu için,huylanmana gerek yok..
elektrikli süpürgeyle gezdiği yerleri süpür sadece..a.s

çok güzel bılgıler cok tesekkur ederım

çok güzel bılgıler cok tesekkur ederım

rica ederim canım... 4 yıldır köpek besliyorum 3 tane köpeğim var. ve hala o kadar çok öğreneceğim şey var ki.. her köpeğin karakteri sağlığı ihtiyaçları farklıdır. o yüzden bol bol araştır bol bol sor.opuyorumnanaktan
inşallah eğitimli güzel huylu bir köpek yetiştirrisin ve bir ömür birlikte yaşarsınız.olumunekankayizsmile

hersey cok güzel ama tek sorunumuz evde bırakamıyoruz ben calısıyorum annemde dısarı cıkmak zorunda kalıyor henuz 1.5 aylık evde kalsa bırsey olurmu

hersey cok güzel ama tek sorunumuz evde bırakamıyoruz ben calısıyorum annemde dısarı cıkmak zorunda kalıyor henuz 1.5 aylık evde kalsa bırsey olurmu

olmaz canım. mamasını suyunu koy. oyuncaklarını koy gazetesini ser yalnız kalmayada yavaş yavaş alışır. benimkiler saatlerce kalıyor birşey olmaz.opuyorumnanaktan

sizinkiler kaç aylık?

ay hesabına dökersem çok çıkar.. ama annemde kalan 4 yaşında golden.28 günlükken geldi geldiğinden beri hep yalnız kaldı. hergün kalırdı birkaç sat ve alıştı. evde kendi bir dünyası var. kimseyi iplemez::)
bende rott var oda 7 yaşında yalnız kalıyordu. 4 aydır birde minyatür pincher geldi ikisi kalıyor.

masallah :)

benimde 2 yaşında american cocker oğlum var Eros kaydirigubbakcemile3

sana katılıyorum arkadaşım. benimde 7 yaşında bir terierim var. Bizde eşim ben ve köpeğim Asya 3,5 yıldır birlikte yaşıyoruz. Temizliği bakımı çok çok kolay. zaten senede 2 kere tüy döküyor ve tüyünün özelliğinden dolayı top top dökülüyor. yani kedilerinki gibi kıl taneleri olarak değil. (Bilmem anlatabildim mi) O yüzden temizliği çok kolay. Tuvaletini günde 2 kez dışarı yapar. Yemek derdi de yok çünkü herşeyi yiyor üstelik günde 1 kase yetiyor. (sanırım yaşlandıkça az yiyorlar). Bana göre köpekler kedilerden daha sevimli ve daha çok insana yakınlar belkide bu yüzden Asyayı çok seviyorum. Yaptığı oyunlar, sevindiğinde attığı taklalar, yaramazlık yaptığında hemen yere yatıp bacaklarını havaya kaldırarak kendisini acındırması....
Çocuk sahibi dahi olsam Asyadan vazgeçmem Çok üzgünüm çoookyasakkelime:CüvCüv:

ARKADAŞLAR COK ACİL YARDIM...

BENIM 5 AYLIK TERRIER KOPEGIM VAR VE COOOK SEVIYORUM ONU.AMA BAZI BATIL INACLARI OLAN INSANLAR BENIM VE AILEMIN KAFASINI KARISTIRIYOR EVDE KOPEK BESLEMEK COK GUNAHMIS MELEK GIRMEZMIS ANNEMDE NAMAZ KILAN BIRISI VE BUNA INANIYOR HEP DIORLARKI KÖPEGI BIRAN ONCE GONDERIN HEM HASTALIK BULASIR HEMDE GUNAHKAR OLURSUNUZ GUYA HERGUN SEVABIMIZ AZALIYORMUS MELEKLER EVE GIRMIYORMUS BÖLE BIRSEY VARMI BU KURANDA YAZIYORMUS KIME SORACAGIMI SASIRDIM NE OLUR BANA YARDIMCI OLUN ARKADASLAR HEM NEDEN GUNAH OLSUNKI BIZ ONLARA BAKIYORUZ KORUYORUZ IYI SARTLARDA BUYUYORLAR
NE OLUR ACIL CEVAPLARINIZI BEKLIYORUM :Saruboceq:

köpeğin pis baksız olmadıktan sonra ne gibi günahı olabilirki o zararsız yavrunun ya böyle söyleyenlere cok kızıyorum. Benmde 2 yasında pekingesem var ilk zamanlar bzede herkes aynı seyi söyluyordu ama kmseyi takmadık dinlemedk yoksa milleti dinlerseniz hersey günah. Asıl o miniklerin sokaklarda yasamaları gunah zaten yasayamazlar ya. biz onları seviyoruz ilgileniyoruz bakıyoruz bunların nesi günah olabilirki

kopegi allah yaratmıs allahın yarattıgı canlının oldugu yere melek girmez diyen cahil insanlar asıl gunaha giriyor..hem eger kopek olan eve melek girmiyorsa dısarıda melek yok demekki sokaklar hayvan kaynıyor sadece evde oluyor melekler heralde okadar sacmaki bu zaten hayvanların kendileri melek anlamaz bunu iste bazıları

oooff off hala böyle düşünebilenler var mı yaa çıldırıyorumm duyunca. benim de terrierim var. 3 aylıkken aldım, şu an 11 yaşında. 11 yıldır bizim eve melek girmedi mi yani şimdi ? ne saçma allahım. sanki köpekler şeytan. onları da yaratan allah değil mi. benim annanem de namaz kılıyo ama aynı zamanda çok seviyo. üstelik biz onlara yaşamaları için iyi şartlar sunuyoruz ki en önemlisi SEVGİmizi veriyoruz. bunun neresi günahtır anlamadım gitti yani.

bizde ne kadar çok istedik sahiplenmek satın almak ne türkieden getirtebildik ne burda bulabildik sevincim kursağımda kaldı golden istiyordum :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…