Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhaba bunu mu kullanıyorsun acaba:)

Eklentiler

• Screenshot_20160929-165246.png
    196,7 KB · Görüntüleme: 363
Merhaba bayanlar baya eski konu ama ben bu kirpik permasını anca yapabildim ,uygulamayı dediğiniz gibi yaptım faket okadar kıvrık olduki gözkapağıma değiyorlar , göz taktığım aparat s di, m yada l olmalıydı sanırsam kirpiklerim biraz uzun. kaç güne iner acaba

Özel mesaj atıyorum canım...

Merhaba, ben de kirpik permasını yeni yaptıranlardanım. kuaforde yaptırdım ama yusyuvarlak oldu kipriklerim uzun ama sanırım ince bigudiye sardı o yüzden de uzun olmasından ziyade yuvarlak oldu ve geri doğru duruyor uçları ben de evde yapmaya karar verdim. bigudi olarak da bu silikon pedlerden almak istiyorum.

okuduğum kadarıyla Kılıçbalığı bu işin uzmanı :) Nerden bulabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

henüz perma setim de yoktur, yurt dışından getirtiyormuşsunuz. Eğer elinizde varsa hem silikon pedleri hem de seti sizden satın almak isterim.

Bu işin satışını yapmadığım için elimde yedek set bulundurmuyorum. M veya L Boy kirpik bigudisi ile daha iyi sonuç alırsın, silikonlardan uzak dur, iyi sonuç vermiyor. Aliexpress sitesinden takipli kargo ile satın alabilirsin. Foruma girmeye pek vaktim olmuyor şu sıra bu yüzden bu siteden alışveriş ile alakalı google'da araştırma yaparsan ürünü nasıl satın alabileceğini görebilirsin. Bu şekilde fiyat çok daha uygun oluyor, tavsiye ederim.

https://urun.n11.com/takma-kirpik-urunleri/perma-seti-eye-meisheng-P230570054 şu linkte 256 tl diyor..aliekspress ten alışveriş hiç yapmadım.ordan alırsak ne kadara gelir sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…