evde ek is yapanlar var mı ?

yaban gulu34

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
56
9
33
Ev hanımıym çok cnm sıkılıyor en azndan 3 kurusta olsa kendi paramı kazanmak istiyorum eve ek is alanlar var mi varsa ne tür isler aliyolar

Ev hanımıym çok cnm sıkılıyor en azndan 3 kurusta olsa kendi paramı kazanmak istiyorum eve ek is alanlar var mi varsa ne tür isler aliyolar
Konu benim durumuma cuk oturdu diyebilirim. Dun carsidan butiksabun malzemeleri aldim bu gun basliycam yapmaya insallah , satmayi dusunuyorum ve tek bununla kalmayip baska is.erde yapmayi planliyorum hayirlisi bakalim

kardesimin arkadasi bir yerle anlasmis evde eldiven dikiyormus iyide para kazaniyormus burdada komsum parasiz bir reklam sitesine kendini iyi reklam yapip yemek yapiyor soyleki dugun nisan sunnet cemiyetleri parti yemekleri hazirliyor cokda iyi para kazaniyor bende parasiz bir siteye kullanmadigim esyalari koyup satiyorum yine bir arkadasim bebek oda susleri nikah sekerleri dogum gunu partisi susleri kiyafetleri hazirlayip site araciliyla satiyor

eğer para kazanmak istiyorsanız bunu yasal olarak yapmalısınız..
yani azda olsa bir bütçe koyup alışveriş sitelerine ürünleri koyup o şekilde satmalısınız.. sabun ve bebek şekeri yapan zibilyon tane insan var.. elini sallasan çarpıyor birine.. biraz sınırları zorlayın hanımlar.. mesela evde mutlak önlüğü dikin ama tasarımı size ait olsun.. masa örtüsü dikin.. yada kitap ayracı tasarlayın ne bileyim sabun ve bebek şekerine odaklanmayın..
bende evde çalışıyorum ama yasal yaptığım için iyi kazanıyorum Allah şükür yoksa şekerle falan zor bu işler.. heves kırmıyorum ama sonra hayal kırıklığı yaşamayın diyee yani..

sen ne satiyorsun canim?

Kaç para kazanmayı hedefliyorsunuz siz ? Evden çalışarak elde yapabileceğiniz işlerle gelecek kazancın getirisi de el kadar olacaktır bunun başka bir açıklaması yok yani , ha nasılsa evdeyim bari boş durmayayım deyip de yapıyorsanız eğer okey , ama eğer bi hastanız yahut bebeğiniz falan yoksa bence dışarıdaki işlere de başvurun , amacınızın ne olduğuna göre değişecektir yorumum siz eğer para kazanmak arzusundaysanız , dışarıda bir iş bakın derim , vasıfsız da olsanız yaştan yana sorun olmadığı takdirde fabrikalara başvurun derim. en azından yapacağınız iş belli olur , mesaiye kaldığınızda ek ücret de alırsınız 2 katı kadar .. çalıştığınıza değer ama derseniz ki beni eve bağlayan bir şey var şöyleyken şöyle. O zaman yapacaklarınız kısıtlanıyor yine de madden büyük beklentileriniz olmasın derim..

Ben ihtiyacım oldugu için araştırdım ama birsey bulamadım malesef eger istanbulda iseniz iş cok oralarda ama ben kayseride bulamadım o yüzden katalog işine basladım yaklaşık bir yıldır yapıyorum cok ta güzel kazanıyorum açıkcası hobi haline geldi ama yinede olursa eger degişik işlerde yaparım

Me iş yapıyorsun

Katalog işi nedir

seker hamurundan sekilli kurabiyeler yapip kina nisan vs icin satiyolar, her sosyal medyadan hesap acip ise baslayabilirsiniz. pop cake vs tarzi basit seyler var, hem muffin kaliplarinde kek pisirip ustunu seker hamuruyla kaplayip dogum gunu vs isleri icin de satabilirsiniz. eglenceli bence :)

Ben şöyle bir is istiyorum.. bi yerle anlasiyorsun o sana malzemeni veriyor su gün bana teslim etceksn diyor geliri biraz düşük ama ne olursa olsun istiyorum böyle bir is
Tutunculerle anlasabilirsiniz evde sigara sararsiniz sardiginiz paket basina para aliyorsunuz malzemeler onlardan

Eğer istanbulda yaşıyorsanız
Eminönünde bujiteri işi yapan esnaflar
7 veya 8 kişilik ekip kurana
Evde boncuk işi veriyor
Ben tek gittiğim için alamamıştım iş

Arkadaşlar çevreniz genişse ve instagram kullanıyorsanız ev yapımı yemekler(ev yemeğinden kastım mantı, yaprak ve lahana sarmaları, içli köfte, gözleme gibi) yapıp satın.reçelde olur. Reçel instagramda da olur. Sonra örgü lifler, patikler, bebek patikleri, bebek hırkaları yapın satın.

Internettende satıs yapabileceginiz çok site var ama baglantı kurmak gerek önce çevre lazım bende iş bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…