Evcilimle tatil

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
Merhabalar ben durumumuzu şöyle özetleyeyim ve öneri bekleyeyim..

3 çocuğum var 9 - 15 -19 yaşlarında
1 labrador köpeğim var
1 de tatili dağ başında seven gece sabahlara kadar balık tutma delisi bir kocam var sırnaşık şey

Kızlar havuzu seviyorlar, fakat eşim ve benim için illaki deniz olacak ve yıl boyu hayalini kurduğumuz balık tutabilme olanağı olması gerek, şeyde olabilir yani yakın bir civarda ulaşabileceğimiz balık tutma ortamıda olabilir otele bağımlı olması şart değil..

Bizi en çok düşündüren köpeğimizle gidebileceğimiz bir yer varmı? Ya köpeğimizle gideceğiz yada alacağız çadırımızı yine köpeğimizle gideceğiz başka mümkünatı yok, köpeği bir yere bırakında sizi alalım seçeneği olmamalı ya onunla gideceğiz yada başımızın çaresine bakacağız...Ama ne olur böyle bir imkanımız var diyiverinde sositososito yaz hayallerini hiç suratımızı ekşitmeden ona göre kuralıma.s.

Ahh ne güzel anlatmışsın..Çoğu yerler özellikle not düşüyor "evcil hayvan kabul edilmez" diye.Onu bırakıp ben de hayatta tatile gidemem :1no2:

evet benım de cok uzuldugum bır durum bu evcıllerın alınmaması..bız bıkeresınde tatıl köyune papaganımızı da göturmustuk kı yasaktır dıye bır bılgı vermemslerdı..oraya gıdınce el koydular tatıl btıene kadar ayrı kaldık yavrumuzdan..bu hayvan severler ıcın zor ve acı bısey..onlar da bızım evladımız sonucta..bu anlamda genıs ımkanları olan yerlerı ögrenmek lazım hakıkaten..

Son düzenleme:
Eklemek istediğim bir şey daha var şimdi aklıma geldi, bungalow veya benzeri türde yapılarda olabilir hatta daha iyi olabilir önemli olan köpeğimle aynı odada kokusunu duyarak uyumalıyım...

MERHABA KALLıSTE,

Akdeniz ve Ege bölgesi tesisleri çoğunlukta olmakla beraber evcil hayvan kabul eden işletme sayısı malesef oldukça az, güvenlik yada hijyen sebeplerinden dolayı evcil hayvanlar ile tesislere giriş yapma konusunda ciddi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Evcil hayvan kabul eden tesisler ise bu konudaki tutumlarını sözkonusu olan evcilin cins ve ebatlarına bağlı olarak değiştirebiliyorlar, Ancak kapsamlı bir araştırmadan sonra sizlere evcil hayvan kabul eden tesisler ve şartları ile ilgili detaylı bilgi verebilirim sabrınız için şimdiden teşekkür ederim :))

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: (0216) 550 19 19

Turon9.com

Kalliste ,

öncelikle sabrınız için tekrar teşekkür ederim şu ana kadar yapmış olduğum araştırmalar neticesinde ege ve akdeniz bölgesinde herşey dahil vb. hizmet veren yüksek standartlı tesislerin hemen hemen hepsinde evcil hayvan kabul edilmediğini üzülerek öğrendim, ancak aksi bi durum sözkonusu olduğunda size yeniden bilgi vereceğim,

saygılar

www.turon9.com

1 labrador köpeğim var
1 de tatili dağ başında seven gece sabahlara kadar balık tutma delisi bir kocam var

bu 2 maddeyi bana veriyorsun siz ne yaparsanız yapın. Balık tutulmadan tatil mi olurmuş yahu.... neymiş havuz pehhhh, otur evde kuveti doldur su ile gir çık neyine deniz kum taze hava....

Turon9.com avturizmi.com aldınız siz mesajımı !

O, 2 maddede benim hayatımın neşesi, ama sezonluk verebilirim :roflol:

Teşekkür ederima.s.

kalliste mrhaba.aynı sorunu biz de ailecek yaşıyoruz maalesef.evcil hayvan kabul eden yok. ben de bu sene ev araştırmaya başladım netten.buldum da.kabul eden yerler oldu.hem daha ucuza getiriyorsun hem de ev halinde oluyorsun.ne yazık ki bizlerin başka bir şansı yok.bence sen de sezonluk ev araştırabilirsin.

merhaba
benim de bir köpeğim var. onsuz biy yere gitmeyi düşünebilmem mümkün değil. Bu pazar günü tatile çıkıyoruz. Bodrum da aısis Hotel diye bir yer var. Evcillerimizi kabul ediyorlar. 5 yıldızlı bir yer. Fena görünmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…