Evcil hayvanı olanlarla bi konuşabilir miyiz ??

maypilaja

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
4
2
30
Aranızda eminim -evcil hayvanı- pardon ev arkadaşı olan vardır :) Bende sizden biriyim. Çoğunuz biliyordur ki onlar için en iyisini yapmak için internette saatlerce bilgi, tarif ve bisürü şey araştırırız. Fakat ben farkettim ki, bireysel bloglar hep yarım yada yetersiz kalmıs, Forumlar ise çok teorik bilgilerle dolmuş. Benim bi fikrim var. Uzun süredir blog yazmaya başlamayı düşünüyordum ve bi anda dedim ki ' neden dostlarımız hakkında yazmıyorum ? ' Bi blog açsam ve bikaç arkadaşta bana destek çıksa ve verimli bir blog oluştursak. Tek bir sayfada tarifler , bilgiler , tecrübeler bulundursak. Hatta ve hatta birazcık zaman geçtikten sonra buradan yardımlar ve sahiplendirmelerde yapabiliriz belki :))

Teorik bilgili sayfalardan çok yaşanmış, uygulanmış, yapılmış şeyler okusak bence hepimize daha yararlı olur.
Kimler benimle bu konuyla ilgilenebilir? düşüncelerinizi çok merak ediyorum. Napmalıyım ?

E hadi bakalım bende elimden geleni yapmak isterim, rottweilerlarları hep çok karizma bulmuşumdur bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…