Ev Tekstili Önerileriniz ''

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar Merhaba :KK54::KK54:

Çeyiz alışverişi tam gaz devam ediyor :KK52: Sıra geldi ev tekstil bölümüne

*Nevresim Takımı
*Pike Takımı
*Dört Mevsim
* Battaniye Vs.vs...
*Bornoz Seti
*Havlular vs.vs.

Kısacası ev tekstili ile ilgili herşey..Kullanıp memnun kaldığınız markalar ürünler hangileri , Önermedikleriniz Asla almam dedikleriniz..
Rengi solanlar hala yeni gibi duranlarr:KK48::KK53::KK53:

Yorumlarınızı Bekliyorum Kızlar :KK76::KK24::KK25:

Bayılırım ev tekstiline fena takıntım var :KK53:
Şimdi ilk olarak nevresim takımı, özdilek, karaca, taç ve altınbaşaktan şaşma. Altınbaşaktan bi nevresim takımım var hala ilk günkü gibi :KK68:
Bornoz seti, özdilek, altınbaşak kesinlikle.
Dört mevsim seti de al kesin, çünkü yazın da pike olarak kullanırsın, daha kullanışlı olur.
Pike takımında Karacayı beğeniyorum, renkleri solmuyor hiç.
Havluda da ücretten sakın kaçma, ucuza aldığım havlular çekmeye başladı. Marka değil de kalitesine bak yani:KK54:

Nevresimde,pikede english home şaşma derim taç da öyle.Bornoz setine gelince taç dan almıştım göya bambu suyu çeker falan iyi de para vermiştim ama havlusu yıkanınca kağıt gibi oldu memnun değilim nedense el havlusu da yine özdilek english home dan memnunum kolay gelsin:KK24:

Bayılırım ev tekstiline fena takıntım var :KK53:
Şimdi ilk olarak nevresim takımı, özdilek, karaca, taç ve altınbaşaktan şaşma. Altınbaşaktan bi nevresim takımım var hala ilk günkü gibi :KK68:

Bornoz seti, özdilek, altınbaşak kesinlikle.
Dört mevsim seti de al kesin, çünkü yazın da pike olarak kullanırsın, daha kullanışlı olur.
Pike takımında Karacayı beğeniyorum, renkleri solmuyor hiç.
Havluda da ücretten sakın kaçma, ucuza aldığım havlular çekmeye başladı. Marka değil de kalitesine bak yani:KK54:

Nevresimde,pikede english home şaşma derim taç da öyle.Bornoz setine gelince taç dan almıştım göya bambu suyu çeker falan iyi de para vermiştim ama havlusu yıkanınca kağıt gibi oldu memnun değilim nedense el havlusu da yine özdilek english home dan memnunum kolay gelsin:KK24:

Tesekkur ederim kizlar az cok aklimdaki markalari yazmissiniz ama tacin bornoz larinin boyle olduğunu duymam iyi oldi :)
altinbasak hakkinda hicbir fikrim yoktu hatta ilk defa duydum bu kdr kaliteli olduğunu hemen arastirmaya baslicam :)
karaca home un desenlerini cok begeniyorum ama kalitesinden bilgim yoktu
sagolun kızlar

Kızlar pamuksaten nvresim takımı aldınızmı. Hangi markayı tercih ettiniz ve ne kadara aldınız

Bambularda hem havlu hem nevresim için chakra, pamuk satende ve normal pamuklu havlularda vs. linens aldım. english home'dan hiç havlu almadım, misafirlik nevresim takımı ve pike aldım, ha bi de yatak örtüsü de english home'dan aldım.

kendime hiç denk gelmedi almadım ama evde kullandıklarımızdan yola çıkarak soley ve özdilek'in de çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kızlar Merhaba :KK54::KK54:

Çeyiz alışverişi tam gaz devam ediyor :KK52: Sıra geldi ev tekstil bölümüne

*Nevresim Takımı
*Pike Takımı
*Dört Mevsim
* Battaniye Vs.vs...
*Bornoz Seti
*Havlular vs.vs.

Kısacası ev tekstili ile ilgili herşey..Kullanıp memnun kaldığınız markalar ürünler hangileri , Önermedikleriniz Asla almam dedikleriniz..
Rengi solanlar hala yeni gibi duranlarr:KK48::KK53::KK53:

Yorumlarınızı Bekliyorum Kızlar :KK76::KK24::KK25:

Ben en son çok bilinen bir internet sitesinden havlu seti aldım. Havluları oldukça kaliteli, isime özel veya doğum günü, sevgililer günü gibi günlere özel olarak nakış yapılıyor. Markası Fermel. Arama motorunda 'Fermel kişiye özel' olarak aratınca çıkıyor. Çeyizin için farklı olabilir. Araştırmalarında ona da bir bak istersen fikir olur.

Kızlarr yokmuu yorumlarınız aa bu kadar mııı :KK45::mad:

Kızlarr yokmuu yorumlarınız aa bu kadar mııı :KK45::mad:

Havlu chakradan çok memnunum. Özdilekte güzel. English home söyle böyle. Bornozlarımız Özdilek bambu memnunum ben. Nevresim takımı için english home. Madame coco dan memnunum. Zara home da güzel ama nevresim King'e size olduğu için yorganım küçük kalıyor. 4 mevsim falan almadım ben. Açıkcası çok gerek yok. Evlenmeden hersey tam olsun dıyoruz ama bazı seyler kullanmaya başlayınca gereksiz geliyor. Bazı seyleri sonraya bırak derim ben. Ayrıca Karaca home dan uzak durun ne olur

turkiye icin yeni ve kaliteli bir marka olarak banyo havlularinda ve ozellikle banyo halilarinda Talesma'yi oneririm. evmanya'da satiliyor.

ev tekstilinde sarev ürünlerini tek geçerim
bugüne kadar ne aldıysam çok ama çok memnun kaldım
özellikle pamuk saten, bambu saten nevresim takımları harika
havluları ve bornoz setleri hakkında yorum yapamıyorum, gelinimize aldık ama henüz kullanmadı
doku olarak güzele benziyor
havluda ise soley,soft cotton ürünlerini çok beğeniyorum
özdilek de kalite olarak güzel, yılların markası
ama tasarımları diğerleri kadar zengin değil

ben nevresim ve pike takımlarımı english home dan aldım deseni de kalitesi de çok güzel. :KK49::KK49:tüm havlularımı da bambu olduğu için taç ve madame coco dan aldım pamuklu banyo ürünleri kısa sürede çok sert hale geliyor. özdilek iyi marka ama desen ve renk seçeneği yok çok klasik .:KK47::KK47:

Havlularım markasız hep pazardan aldık ve üzerine dantel diktik annem yaptı sağolsun
Pike nevresim takımında karaca home ve sarev i itina ile tavsiye ederim

Ankara Onur Çarşısı Beyhan Tekstilden aldığım pamuk saten nevresimler ve bambu havlular bir harika, her ankara ziyaretimde uğramadan geçmiyorum. güleryüzlü ve samimi sahipleri var, Ankara'ya yolunuz düşerse tavsiye ederim, ihraç fazlası,outlet kaliteli ürünleri çok uygun fiyatalara alabiliyorsunuz..

Merhaba kızlar çeyiz hazırlıklarındayım ev tekstilinde baraka home tavsiye ederim bambu havluları çok güzel farklı tasarımları var ve fiyatları çok uygun runner masa örtüsü ipek runner havluları bornozları oradan aldım hafta sonu tam takır hazırlanayım resimleri paylaşacağım

Ev tekstili ve ceyiz konusunda birçok marka var fakat bu urunlerde %100 pamuk olur ise cok sorun cikmaz ve tel sıklığı da iyi olmali tabi ki. Havlu grubunda yeni cikan tac tencel grubu var siddetle tavsiye ederim fakat butceyi zorlamak gerekicek bircok urunde yorumum var fakat kalitemarket adiyla satilan sitede ev tekstilinin %90 i var ve tamamen stoklu calisiyorlar bi bakmanizda fayda var.

X