Ev Taşırken En Önemli Şey Nedir?

Oya Tuna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
5
0
41
Arkadaşlar ev taşırken en önemli şeyler nedir sıralayalım ev taşıyacaklar özellikle de ilk defa taşıyacaklara faydamız olsun. O zaman ilki ben yazayım

Ben Gebze'ye taşındım bu hafta. Çok zor oldu ama sağ olsun nakliyat firması çok iyiydi. Elimizi birşeye bulaştırmadılar. Kırılan dökülen bir şey de olmadı çok şükür. E bende onlara ödül olarak börek verdim daha ne olsun :) İstanbul ve Gebze civarında işiniz olursa diye aratın bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taşınırken ennn dikkat edilecekşey gerçekten güvenilir ve iş bilir firma bulmak. Pazarlıkta her şey gül bahçesi. İş faale gelince fıs olan firmalar var. İki kez taşındım. İlki iki koli eşyamı kaybetti. Kırık ziyanım oldu. İkincisi taşınacağım gün gelmedi. Çünkü o gün daha fazla para alabikeceği başka bir işe gitmiş. Sanki biz oturup fiyatta anlaşmadık. Ya da ödemeyi midyelerle yapacağız dedik. Taşınırken bence en önemli kriter firma ve iyi bir emlakçı. Aradığınız özelliklerisöylemenize rağmen sırf komisyon almak için beklentilwrinizi karşılamayan evi kaktırıyorlar.

X