Ev perdeleri yan kanatlar nasil yikanmali

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Selam arkadaslar ilk defa yan kanat perdelerimi yikayacagim.fakat daha önce hiç yikamadim.yatak odaninki tafta salon kadifemsi..oturma odasi fakli kirisik bir kumas...acaba bozulma olurmu..daha önce yikadinizmi makinada...camasir makinam arcelik..acaba hangi ayarda yikasam...hangi deterjanlari kullansam bana bilgi verirseniz cok sevinirim şimdiden tesekkür ederim..sevgimle kalin...

canım benimkiside saten ve arasında elyaf gibi şeyler var..kuru temizlemeye vermeni öneririm eğer makinaya atmayı düşünüyorsanda arçeliğin hepsinde varmı bilmiyorum ama elde yıkama programı var ...

Selam arkadaslar ilk defa yan kanat perdelerimi yikayacagim.fakat daha önce hiç yikamadim.yatak odaninki tafta salon kadifemsi..oturma odasi fakli kirisik bir kumas...acaba bozulma olurmu..daha önce yikadinizmi makinada...camasir makinam arcelik..acaba hangi ayarda yikasam...hangi deterjanlari kullansam bana bilgi verirseniz cok sevinirim şimdiden tesekkür ederim..sevgimle kalin...

canım benim salonumun da ayın seninki gibi kadifemsi, 30 derecede normal deterjan koyuyorum, üzerine koslanın tül deterjanından ekliyip, yine koslanın tül yumuşatıcısını katıyorum, tam sıktırmadan asıyorum, ütüye de gerek kalmıyor, tavsiye ederim.

X