ev için koltuk kanepe..

fisfis

yalansın dünya..
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2014
610
599
kızlar şöyleee kolay silinen bi malzemeden koltuk kanepe almak istiyorum.
deri olsa çok ağır bi görüntü olur sanırım, deri benzeri başka bi malzeme de olabilir, yeter ki ıslanmadan saniyeler içinde silinebilsin ve ben de örtü kullanma eziyetinden kurtulayım, önerilerinizi bekliyorumm

Leke tutmaz dediler tay tüyü aldım ama yinede keşke deri alsaydım diyorum
Bana daha sık ve kullanışlı geliyor

tay tuyu kumaslar silinebiliniyor. ayrica estetik olarak da duruslari tatmin edici. tavsiye ederim.

Benim oturma odasindaki köşe takımım da tay tüyü. 3 damla zeytinyağı damlamıştı. Sildim ama iyice sildim, biraz uğraştirsa da çıktı leke. Hiç belli olmuyor. Leke tutmama konusunda tay tüyünü tavsiye ederim lakin deri kadar kolay ve pratik silinmiyor. Orta halli diyeyim ona da.

bu takım çok kulanışlıdır tavsiye ederim

benim taytüyü ve deri. inan taytüyü deriden daha iyi. deri beyazsa sararma oluyor. 1,5 yaşındayken oğlum dişini sürtüp aşındırdı deriyi.
gelgelelim taytüyünün üzerine dökmedik şey kalmadı. sade suyla silince hemen geçiyor. birkaç saate de kuruyor zaten.

Bikac sene öncesine kadar tay tüyü çok gidiyodu son zamanlarda nubuk kumaş daha çok tavsiye ediliyor birkaç mobilyacı gezdim bende bakıyorum nubuk önerdiler hep.

çok kullanışlı ve rahat 15 yıl kulandım şimdi yeni bir takım aldım deri hiç rahat değil ve bunları arar oldum
çok şirin :)))))

Nubuk tavsiye etmem, ofisimde ki koltuk takımı nubuk ve çok toz topluyor.

Evde tüyü kullanıyorum,leke tutmuyor kullanımı rahat ama bir deri koltuk gibi anında kurumasını beklemeyin.
2 yaşında kızım var ve hergün ayrı bir sanatsal çalışma yapar ama yeni gibi tertemiz duruyor hâlâ.
Kardeşim nübuk aldı ama çok toz tutuyor.leke tutmuyor ama tozlu görüntüsü hoş durmuyor.

benim koltuklarım kadife idi temizliği zor değildi tabi bende temiz kullanmıştım
seçeceğiniz kumaş mevsimsel şartlar göz önünde bulundurularak seçilmeli alerjik yapısı göz önünde bulundurulmalı
kaliteli kadife iyidir pek sorun çıkarmaz

benim evimdeki oturma oda takımım tay tüyü
leke tutmuyor ama çok kıl cekiyr uzerine ve elektriklenme acayip oluyor cok nefret ettim
2 yıl oldu alalı öteki sene degiştirecegm sevmediğim sey gözüme acayip batar benim her oturusumda neeeefret ettim
ve isi cok üstünde tutyoor hava almadıgı için sanırım duvara sürekli is lekesi bırakıyor arka seridi daha evim sıfır boya sıfır ev koltuk sırtının geldigi yer cizgi halinde is sinir oluyorummmm felaket sinir
br hevesle aldım hata yaptım çokk kaliteli ama o takımı evimde istemiyorum nasıl böyle hata yaptım biliyorum
şimdi aklımda bir takım var bellonada bir köse takımı ve tekli koltugu kuması yeni sezon kumaşlardan böyle nubukta degil tay tuyude degil bu sefer bellonadan alacagım görüntüsüde cok hos kullanıslı bir takım kumas kaliteli belli marka sonucta
agzım yandı büyük markalardan almak en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…