Ev Hayalimiz

Delirtiyor

Sen kalbime denk gelen küçücük şey👼🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2020
8.011
34.495
Hayırlısıyla biz de ev sahibi olmak istiyoruz artık. Gönlümüze göre, içimize sinecek, rahatça zorlanmadan alabileceğimiz bir ev nasip olması için her gün ilan didiklemekle birlikte duaya da başlıyorum. Her gün 1 Vakıa Suresi, 1 Fetih suresi ve çekebildiğim kadar Ya Muti Ya Muğis esması çekmek istiyorum inşallah. Hedefim Mart sonuna kadar almış olmak. ☺️ Benim gibi ev sahibi olmak isteyenler de katılabilir dilerse. Faydasını gördüğünüz başka dualar varsa onları da paylaşabilirsiniz. 🥰

Haydi bismillah.
Vakıa suresini gündüz okumuştum, şimdi Fetih suresini okuyacağım.

Hayırlısıyla biz de ev sahibi olmak istiyoruz artık. Gönlümüze göre, içimize sinecek, rahatça zorlanmadan alabileceğimiz bir ev nasip olması için her gün ilan didiklemekle birlikte duaya da başlıyorum. Her gün 1 Vakıa Suresi, 1 Fetih suresi ve çekebildiğim kadar Ya Muti Ya Muğis esması çekmek istiyorum inşallah. Hedefim Mart sonuna kadar almış olmak. ☺️ Benim gibi ev sahibi olmak isteyenler de katılabilir dilerse. Faydasını gördüğünüz başka dualar varsa onları da paylaşabilirsiniz. 🥰

Haydi bismillah.
Allah kabul etsin ,salavat çekmeyi unutmayın :KK200::KK200:

Rabbim tez zamanda hayırlısıyla ve kolaylıkla istediğiniz gibi bir ev almayı, içinde sağlıkla afiyetle oturmayı nasip eder inşallah. Amiinn 🥺 Salat-ı Tefriciye de çok faydalı dilekler için, tavsiye ederim. 💚

Bu konuyu bir heves açtım ama ne dualarımı tam yapabildim, ne ev bulabildim. 🥺 şimdilik ev hayalimiz başka zamana kaldı. İnşallah bir gün olur.:dua:

Hayırlı uğurlu olsun gözünüz aydın. sağlıkla sıhhatle huzurla afiyetle oturun İnşaAllah 🤲🏻
Sağolun teşekkür ederim, amin.
Hayırlı olsun, Sağlıkla huzurla oturmak nasip olsun.. Peki bu süreçte o söylediğiniz Sureleri okumaya devam ettiniz mi ?
Sağolun teşekkür ederim, amin.
Yok okuyamadım maalesef. 😕

Haydi bismillah.
Allah kabul etsin, bizleri de ekleyin duanıza. Sağlıkla, huzurla oturacağı bir evi olsun dileyen herkesin.

X