Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ev dizerken mobilyalar

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ezgi3001

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
71
13
Merhaba arkadaşlar yakında düğünüm var . Mobilya araştırması yapıyorum şu aralar malesef fiyatlar bizim için çok yüksek. Bildiğiniz uygun fiyatlı mobilya firmaları var mı ? Koltuk takımı , yemek odası ve yatak odası bi kaç parça küçük eşya(sehpa,zigon vs.) alacağım.Yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Merhaba arkadaşlar yakında düğünüm var . Mobilya araştırması yapıyorum şu aralar malesef fiyatlar bizim için çok yüksek. Bildiğiniz uygun fiyatlı mobilya firmaları var mı ? Koltuk takımı , yemek odası ve yatak odası bi kaç parça küçük eşya(sehpa,zigon vs.) alacağım.Yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum..
canım hayırlı olsun benimde düğünüm var bende bakıyorum, bütçen ne kadar bilmiyorum ama temel eşyalarını çok ucuza kaçmadan kalite almaya çalış mesela yatak odan ve salonda oturacaksan salon takımını iyi bir şey al diğerlerini daha uyguna alabilirsin,bende marka arayışı içindeyim ve adını yeni duyduğum misafir mbilyanın doğtaştan kelebekten aşağı kalır yanı yok fiyatlar yüksek..

Marka olarak bir öneride bulunamayacağım ama eşya konusunda bir fikrim var. Eviniz belli mi? Bence yemek odasındaki yerini çok büyük değilse sadece yemek masası, yeriniz bu olsa sadece büfe ve yemek masası öneririm.

Merakımdan soruyorum; modoko çok mu pahalı? Yani bir çok marka var. Ucuz ve kaliteli bulunabilir diye düşünüyorum. Kaliteli bir malı zaten çok ucuza almayı beklemeyin. Eğer vaktiniz varsa Ankara, Adapazarı ve İnegöl e bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim . Bizde yatak odası takımını kız tarafı , koltuk ve yemek odası takımını erkek tarafı alıyor. maksimum 6bin civarı salon ve yemek odası için ayırabilirler diye düşünüyorum. Yatak odası için biz 4,5 bin lira ayırabilirz sanırım.

Marka olarak bir öneride bulunamayacağım ama eşya konusunda bir fikrim var. Eviniz belli mi? Bence yemek odasındaki yerini çok büyük değilse sadece yemek masası, yeriniz bu olsa sadece büfe ve yemek masası öneririm.
Ev belli değil, nişanlım askerde kasımın ilk haftası gelecek sonrasında ev bakacagız düğün de ocak ayında oldugu için mobilyalar için en azından kafamızda marka yer fiyat belli olsun diye önceden bakıyoruz. Ben de konsol yemek masası ve sandalyeleri almayı düşünüyorum eşya kalabalıgından pek hoslanmıyorum

Merakımdan soruyorum; modoko çok mu pahalı? Yani bir çok marka var. Ucuz ve kaliteli bulunabilir diye düşünüyorum. Kaliteli bir malı zaten çok ucuza almayı beklemeyin. Eğer vaktiniz varsa Ankara, Adapazarı ve İnegöl e bakabilirsiniz.
Modoko hakkında fikrim yok ama Masko aşırı pahalı. İnegöldeki mobilyacıların internet sitesi var oralara baktım ancak hepsinde aynı mobilyalar var hiç farklılık yok basit görünüyolar.

Modoko hakkında fikrim yok ama Masko aşırı pahalı. İnegöldeki mobilyacıların internet sitesi var oralara baktım ancak hepsinde aynı mobilyalar var hiç farklılık yok basit görünüyolar.
İkea nasıl. Klasik sevenlere göre değil ama sade sevenlere ilaç gibi.

Güzel aslında çok beğeniyorum ama ona da koltukların iskeleti kalitesiz, yatakları gacır gucur ses çıkartıyo, mobilyaların kenarları soyuluyo diyenler var. Tereddüt ediyorum sonuçta alıp uzun yıllar kullanacağız eğer kalitesi kötü olursa bi kaç sene içinde tekrar yenilemek durumunda kalırsak çok zarara gireriz.

Konu biraz eski ama fikrimi sunmak istedim eger imkanin varsa mobilyalari uretimhanede yapan ustalar var bu isi zaten mobilya fabrikalarinda da yapan eller onlar iyi birnusta bulursan her seyini cok ucuza yari fiyatina yaptirabilirsin markaya para verme derim bizim burda kayseride yani adimini atsan herkrs mobilyaci zaten atolyesinde mobilya uretiyor ben oturma grubu siparisi verdim 1750 tl orta sehpa 100 130 civari

Modoko ucuz mu? En uygun marka Modalife İnegöl e gidilse bile fiyatlar burdan farklı değil.

X