Euromi Cereform meme implantını duyan var mı??

Fenolcia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2017
6
4
Geçen gün Nişantaşında kliniğe gittiğimde doktorum bana Euromi Cereform önerdi Türkiye'de yeni olduğunu fakat yurt dışında 50-60 senedir olduğunu belirtti. Kliniğinde örneğini gösterdi ciddenn yumuşacık ve tam dolu bir implanttı bir de yan yana koyunca diğer implantların tabanlarından daha aşağıda kalıyor ben 1.58 boy 48 kiloyum çok belli olmasından korktum. meğersem tabanının böyle olması daha az belli olmasını sağlıyormuş. Euromi Cereform diye internetten biraz araştırma yaptım gerçekten avrupada çok bilinen ve sevilen bir markaymış ömür boyu da garantili diyor sitesinde .. Bu markayı daha önce bilen duyan yaptıran var mı???

Eklentiler

• cereform + drawing.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 49
  • Picture1.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 47
selamlarlar kendim gibi birini bulabildiğime çok sevindim burada sonunda aynı durumdan müzdariptim, bi meme implantı takıldı kutusu pembeli bir şey marka bilmiyorum kutusunu saklıyorum hala ama implant o kadar yapay durdu ki mememim ortasından implantın başlangıç çizgisi belli oluyordu. sonra araştırdım. Cereform meme implantını buldum. geçtiğimiz sene taktırdım oldukça memnunum aynı cc 350 takıldı. kalıbı Cereform Euromi implantların özel bir kalıbı varmış içe doğru bükülen bi yapısı var yusyuvarlak değil yani. neyse şu an gayet memnunum <3

Firmayı geçenlerde hastane sunumunda gördüm Çam ve Sakura hastanesine ürün tanıtımına gelmişlerdi. Perçin hoca ve asistanlarına genel bir ürün tanıtımı yaptılar kahvaltı verip Ürün Türkiye'de yeni 2-3 senedir var fakat avrupada 25-30 senedir olan bir firmaymış Tr e yeni açılmış firma. ürünlerini elledim gayet güzel tok ve yumuşaktı hayırlı olsun markaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…