Ettiğimiz duaları birbirimizle paylaşalım hanımlar

yoluncaresizsonu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
60
24
25
Merhabalar ben daha önce bir niyetim için bu duayı ettim kabul oldu diyeceğiniz bir dua, bir durum varsa bizimle de paylaşır mısınız hanımlar yapılışını veya duanın ismini. Teşekkürler şimdiiiden🧡

Merhabalar ben daha önce bir niyetim için bu duayı ettim kabul oldu diyeceğiniz bir dua, bir durum varsa bizimle de paylaşır mısınız hanımlar yapılışını veya duanın ismini. Teşekkürler şimdiiiden🧡
4444 salatı tefriciye okudum bol sadaka kuran verdım kabul oldu çok şükür

Allah ım hikmeti hiç bilemem ama duaya devam edelım Allah ım bi. Şekilde cevap veriyor buna gercekten inanıyorum

Sabah namazını kıldıktan sonra 100 kere okunan bir dua var. Hacet ve dilek duası yazarsanız çıkar internette. O duayı okuyarak neyi dilediysem kabul oldu çok şükür. Ama hayırlı olmasını dilemek lazımmış her daim. Yani sadece istemeyin. İstediğiniz şeyin hayırlı olmasını, hayırlı kapılar açmasını dileyin.

Ne kadar sürede oludunuz dileğiniz hangi sürede gerçek oldu
Çok soru sordum ama imkansız bir Dilek miydi yoksa imkanlı mı
Cocugun olsn dye okumştm ama sadece bunu deil bi. Cok dua okudm, 4444 salatı tefriciye yi kısa sürede okdum 2 hafta gibi ama duam tam hatılrlamyrm ne zaman kabul oldu 1 yıl sonra diyeblrm

Ya ben ettim kabul olmadı demek doğru değil ben de okudum ama nerde hata yaptım sizce yeterince kendimi verememiş gibi hissettim ondan mı acaba
Ben de aynı şikayeti yaşıyorum bunu düzeltmek için bol bol Allah ın isimlerinden zikretmeye başladım siz de deneyebilirsiniz kendimi daha ferahlamış hissesiyorum

yasinin mubin suresiyle okunmasi
Fetih suresi 7 gunde 41 tane
Kenzul ars ve ismi azam bunlar benim en cok yaptigim dualar cok sukur hepsi hayrla sonuclanmistir ya olmistur ya olmadigi icin sevinmisimdir birde sadaka

Sabah namazını kıldıktan sonra 100 kere okunan bir dua var. Hacet ve dilek duası yazarsanız çıkar internette. O duayı okuyarak neyi dilediysem kabul oldu çok şükür. Ama hayırlı olmasını dilemek lazımmış her daim. Yani sadece istemeyin. İstediğiniz şeyin hayırlı olmasını, hayırlı kapılar açmasını dileyin.
Hangi dua ki acaba. Hacet dilek duası yazınca çok dua çıkıyor..Sizin dediğiniz tam hangisi acaba..

Bu duamı

Eklentiler

• Screenshot_20210407-164722_Chrome.png
    Screenshot_20210407-164722_Chrome.png
    389,9 KB · Görüntüleme: 64
Biraz farklılık var sanki. Benim okuduğum şu idi;

"Bismillahirrahmanirrahim.
Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Allahümme inni es’elüke ya Kadimü.Ya Daimü,Ya Ferdü.Ya Vitru.Ya Ehadü.Ya Samedü.Ya Hayyü.Ya Kayyumü.Ya zel celali vel ikram.Fe in tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym."

X