Etkili denenmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Varsa yazın merak ettim

Büyü mü arıyorsunuz? Eğer yok dua ise elinizi açıp Rabbinizden niyaz edin. Ne istiyorsanız O’na arz edin. derim ben. Bir de bildiğim kadarıyla katı kalplilerin kalplerinin yumuşaması için Enfal Suresi var benim bildiğim “Kalplerin hakiminin Allah” olduğu zikredilen istersen bu Suredeki ayeti bulup okuyup sonra kendi duanı ekleyebilirsin. Ama bu bir dua sonuçta insan iradesi Allah ın taktirinde. Hayırlısı olsun hakkında ya da dilediğin hayırlı olur senin için diyim en iyisi. Bilemedim

hergün 100 ya da 400 Ya Vedud ve sevdiğine kavuşmak için hergün 118 Ya Cami okuyabilirsin. ayrıca bu dileğin için yine hergün 41 ya da 99 Fatiha Suresi okuyabilirsin.

İsmi azam duası ama mutlaka arapça okunacak çünkü kuranı kerim kitabımız arapça inmiştir tecvit tertil üzerine okunmalıdır yani Türkçeden okursanız hiçbir yanlış olur mana bozulur çünkü medler uzatma harfleri kalın ha hırıltılı şekilde okunur gırtlak kısılarak okunur başka örnek ise peltek se harfi vardır siz bunu türkçe okurken normal se olarak okursunuz ve mana bozulacağı için bir anlam ifade etmez mutlaka kuran bilmek şarttır

Ne saçma yorumlar. Birinin kalbini zorla kendinize mi baglayacaksiniz?
bir de esma yazmışlar, büyüden ne farkı var yaptığınızin? Bir de birbirinize tavsiyede bulunuyorsunuz. Hiç istemediğiniz biri, sizi bu şekilde kendine baglasa hoşunuza gider mi? Kul hakkı yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…