estteik mağdurları lütfen okuyun.LÜTFEN acil yorumlarınızı beklioruz

E

EU2

Ziyaretçi
sözlerim adminlere acaba arkadaşlar neden bu site var.insanlarr ne için paylaşımda bulunuyorlar.tecrübelerini payaşmak için değilmi yoksa sadece onu bunu övmek içinmii.biz kimseyi karalamaıoruz sadece başımıza geleni anlatıoruzki bizim gibi hata yapmasın insanlar.onların tecrübelerindende biz yararlanalım die.böle bol keseden atmak varmmı arkadaşlar.bu başlık mennuniyetsizlk için değil.gerçekten burnun kötü olmuş insanlar paylaşımı için açılmıştı.eğğerki bu mahkeme şubunla kanıtlancaksaa beni bu hale geitren doktorlarda çok bilir benİ .şimdi hayatımı mahvetmiş bir insana nasıl hekimLer kolay yetişmior diebilirim.çok da basit bir burnum olduğu halde.ve benim gibi birçok insan varr.burda paylaşmmasak kötü tecrübelerimizi nie bu site var.illa iyi şeyler mi yazılcak buraya ölemi sayfamız açıkkalabilir bir tek.illa kötü olayları başımıza gelincemi anlıcaz.karşımızdakinin ne yaşayabileceğini yaşamadan anlayacakmıyız...bunları kitleyenlerde hayatlarını illa estteik değil başka bi durumda bir doktor tarafından mahvedilirse hayatlarıNI,, anca ölemi anlıcaklar.ARKADAŞLAR BİZİM GİBİ DÜŞÜNENELER YORUMLARINIZ YAZIN.sayfamızı kapatamasınlar.....sizde yeni bi başlık açıp bildirin yada yorumlarnızı buraya yazın . LÜTFEN. YADA BİZ KADINLAR OLARAK BÖLE BİR SİTEMİZ OLMASIN DAHA İYİ .

yaaaaaaaaa nalet olsun anlayamıyorum
neden bu topikler kapatılıyor endişelerim var diye bu sayfalarda dolanıp duruyorrum elbetteki kötü olanların da düşüncelerini almak istiyoruz
iyi olanlar kadar kötü olanlarda var iletişimimizi engelliyorsunuz bu saygısızlık
madem yazamayacaz kadınlar kulübü olmasın bu ne yani

neden farklı düşüncelere kimsenin tahammülü yok
her alanda olduğu gibi burda da durum
pisss düzen insanlarııı
zuzu destekliyorumm seni
sonuna kadar

Aynen canım bende desteklıyorum mesela ben tam bır magdurum 7 yıldır burnumdan cektıgımı ben bılırım duz burnum oldu karga egrı yamuk yumuk kafayı yıcem mesela

Bende katiliyorum destekliyorum cok sacma buluyorum herkes acik acik konusabilsin yani nedir bu sansur

adanaadana
canım senin için çooook çokk üzüldüm ve çok korktum senin sorun neydi neden estetik olmuştun burda bizimle paylaşırmısın ve ne olursun canım resim eklermisin herhalikarda eskisinden kötü olmaz diyorlar seninki eskisinden beter mi oldu biraz açıklarmısın istersen sadece burnunun fotosunu koy yada yüzünü çek ama gözlerini karart
canım benim merakla bekliyorum lütfen paylaş sorunlarını bizimle öptüm üzme kendini

Doktorunu öven arkadaşlar zaten burun resimlerini önce ve sonra forumlara koyuyorlar, ama ben daha hiç kötü olmuş birinin resi m koyduğunu görmedim buraya , yani sırf doktoru kötülemek için girip bir şeyler yazılabilir ve bunun bir ispatı da yok...bence de bu tarz bir durumla karşılaşmış bir arkadaş varsa ve size şu doktor yaptı diyorsa mutlaka resmini görün veya msn den cam açtırın derim ben...

burnu kötü olmuşlar aynaya bile zor bakarken resim koysun öyle mi. simge34 ya sen ne komiksin. bizler sitelerde dolaşıp doktorları bize hiç bişe yapmadıkları halde kötülüyoruz. evet evet aslında biz psikolojisi bozuk hasta insanlarız

Son düzenleme:
iyiyi ve kötüyü paylaşabileceğimiz bir sitemiz yoksa biz yokuz.Böyle iş olmaz...Sus sus nereye kadar.Doğruları söylemek suç mu da bu topikleri kapattırıyorlar.....iyi kötü doğruyu yanlışı tartışmazsak nasıl olcak,ne anlamı kalacak bu sitenin...BEN ŞıDDETLE KARŞIYIM ARKADAŞLAR...Elimizden geleni yapalım hadi kızlarrrr

neden farklı düşüncelere kimsenin tahammülü yok
her alanda olduğu gibi burda da durum
pisss düzen insanlarııı
zuzu destekliyorumm seni
sonuna kadar

Bende katiliyorum destekliyorum cok sacma buluyorum herkes acik acik konusabilsin yani nedir bu sansur

Soru 1 : bu doktorlar hakkında neden hukiki yollara başvurmuyorsunuz ?
Soru 2 : X doktoru kötülerken, doktorlardan bu kadar rahatsızken Y doktoru neden yere göğe sığdıramıyorsunuz ?
Soru 3 : bu yaptığınızın suç olduğunu biliyormusunuz ?
Soru 4 : yazdıklarınıza ve samimiyetinize inanmıyorum zira hiçbirinizin hukiki yollara başvurduğuna ait bir yazı görmedim.

Final bu yapılan suçtur bunu hala anlamamkta direniyorsanız kusura bakmayın ama bu site size ait değil.

X