ESTROFEM KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ LÜTFEN !

ShinSeGi

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
19.106
26.519
Merhabalar aranizda estrofem kullanan var mi? ben bu ay hem klomen hem estrofem kullandim. 3 gün arayla 2 kere yumurtladim. ilkinin üstünden 12 ikincisinin üstünden 9 gün gecmisken beta hgc bakildi negatif :KK43: doktor olsa çıkardı dedu. estrofemi biraktim. ama sorun şu ki kan tahlili yaptirmadan öncekigünden itibaren sürekli adet ağrılarıyaşıyorum özellikle geceleri öyle bir ağriyla uyaniyorumki gidip bakiyorum hiç bisey yok. ben normalde çok duzenli adet olurum veağrım basladiktan 1-2 saat sora kan gelirdi. şimdi 4 gündür adet agrisi çekiyorum resmen ağrı kesici de icmemeye çalışıyorum. adetin bu hafta bigun olmasi lazim ama klomengeciktirdigi icin tam bilemiyorum bat ne gün.

sadede geleyim uzattim kusurabakmayin:KK70: estrofem böyle ağrılar yapar mi? neler oluyor bana?

yok mu kullanan ? benim agrilar devam ediyor :KK43: rahimi çok kalinlastirdigi icin mi böyle oldu acaba

Estrofem ben 3 aydır kullanıyorum Bebek tutunsun diye verdi doktor ama ağrım olmadı ilk defa kullandıysan belki vücudun tepki veriyordur

Estrofem ben 3 aydır kullanıyorum Bebek tutunsun diye verdi doktor ama ağrım olmadı ilk defa kullandıysan belki vücudun tepki veriyordur
evet cnm ilk defa kullandim agrilardan dolayi her an adet oldum gerilimini yaşıyorum 3 gündür pedle dolasir oldum :KK43: estrofem i birakali da 5 gun oldu

eğer ben gibi bi durum yaşan olursa diye son durumu yazayım dedim. estrofemi bıraktıktan 7 gün sonra adet oldum. ve 8 gün boyunca yani adet olana kadar ara ara adet sancisi cektim özellikle geceleri. sanirim estrofem rahmimi cok kalinlastirdigi için oldu bu ağrılar. adetim de son yumurtlamami baz alirsak sadece 1 gün gecikmeyle gelmiş oldu

merhaba arkadaşlar.ben yaklaşık 40 gün önce adet azlığı yüzünden histeroskopi oldum.2 ay boyunca estrofem kullan dedi dr.ilk ay adetim gününde geldi fakat bu ay 3 gün gecikti (olacak gibi de durmuyor hiç belirti yok).acaba ilacın etkisi olabilir mi?hapı almayı bıraksam mı?adet olunca tekrar mı başlasam ? kafamda bir sürü soru var :KK66: daha önce başına böle bir olay gelen var mı acaba?

Mrb arkadaşlar estrofem i günde kaç kez kullandınız...2 gün sonra aşılamam olacak Allah izin verirse,doktor sabah akşam iç dedi ama eczacı günde 1 tablet dedi.prospektüsünde de günde 1 den fazla kullanılmaz yazıyor.kafam karıştı,bi bilgi verir misiniz kullanan arkadaşlar rica ediyorum

Mrb arkadaşlar estrofem i günde kaç kez kullandınız...2 gün sonra aşılamam olacak Allah izin verirse,doktor sabah akşam iç dedi ama eczacı günde 1 tablet dedi.prospektüsünde de günde 1 den fazla kullanılmaz yazıyor.kafam karıştı,bi bilgi verir misiniz kullanan arkadaşlar rica ediyorum
dozunu doktor ayarliyor cnm günde 2 dediyse iki kullan. ben günde 2 kullandim genelde

dozunu doktor ayarliyor cnm günde 2 dediyse iki kullan. ben günde 2 kullandim genelde
merhaba profilinize göre dogum yapmışssınız. Allah saglıklı mutlu uzun bir ömür nasip etsin size ve evladınıza. acaba hamile kaldıgınız ay denediginiz farklı birşey oldumu paylaşabilir misiniz

X