Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Daha fazla gerilmez cunku bak 1 jafta oldu hala dik yuruyemiyorum diyosun.

Senin karninda muhtemelen benmki gibiydi diye dusunuyorum catlaklar alttakiler kalin derin catlaklardi gobek deliginin ust kismindada ince catlaklar vardi usttekiler duruyor gordum ama alttakiler bandaj sarili oldugu icin goremedm bakalm gorcez sonucu ama olsada yapcak biseu yok o burusuk sarkik halinden iyidir

Coo
Merhaba sabah 9:45 te alındım saat 16:00 gibi biraz kendime geldim. Hala ( karın kasım) göğsümün hemen altı zorluyor çok kolay geçmedi benim için
Cooooook gecmis olsun darisi da tez vakitte bana insallah. Sadece karin germemi oldun lipo basen lipo varmi. Nerden ve kime oldun

Hepsini birden neden olmadin ust uste anestezi alacaksin bukezde. Ben kimbin dusunuyorum insallqh inumuzdeki hafta olurum dr ile konusup hemen etmesini rica edecem

Hepsini birden neden olmadin ust uste anestezi alacaksin bukezde. Ben kimbin dusunuyorum insallqh inumuzdeki hafta olurum dr ile konusup hemen etmesini rica edecem

Birçok kez anestezi almamak icin bende kombin olacağım pazartesi günü. Kol göğüs karın germe popo nasipse.

Insallah canim. Popo ya yag enjekte mi olacak diklestirmem mi. Basen lipo da varmi.nerde vve kime olacaksin. Fiyati ne anlastiniz.bende oruc girmeden olmak istiyorum.

Evet bende oruç girmeden olmak istiyorum o zamana kadar kendimi toplamalıyım nasipse. Sanırım dikkeştirme olacak gerekirse yağ enjekte edilecek basene lipo tam bilmiorum olmucak sanırım. İzmirde medical park hastanesinde prof. Doktor. Eray Copcu hocaya olucam nasipse. Fiyatı özelden yazıyım size

Onlar atilan deri ile birlikle tarih oldu meraj etme. Okadarcik da olsun bisey olmaz buz daginin buyuk kismi gitti zaten

R
Ya tabi canm zaten derin kalin olan catlaklar alttakilerdi dua ediyorum onlar gitmis olsun diye yukardakine raziyim ya yaptiripta karninin onceki sonraki hali olan yok mu bi gorseydik

Ya tabi canm zaten derin kalin olan catlaklar alttakilerdi dua ediyorum onlar gitmis olsun diye yukardakine raziyim ya yaptiripta karninin onceki sonraki hali olan yok mu bi gorseydik
Yok ya hiç de tarih olmadı benimkiler sonuçta üst deride bi yere kadar gerilebiliyor.göbek deliğinin üstünde kalan pörsümüş çatlaklar artık göbek deliğinin altında kaldı.gergin duruyor o buruşuk torba gibi sarkmış hali yok buna şükür

Evet arkadaşlar.. Izleyenler biliyordur uzun zamandır karın ve üst bölgemden ameliyat için Ankara'da doktor araştırıyordum. Hatta içime sinen bir doktor olursa İstanbul'a gitmeyi bile düşünmüştüm. Ben karın germe fikriyle yola çıktım. Görüştüğüm birçok doktor değişik şeyler söyledi. Kimi direk karın germe ile lipo önerdi. Kımi de karın germe ve lipo aynı anda olmaz dedi. Daha önce iki kere liposuction ameliyatı olmuştum. Üçuncü bir ameliyat lipo ve karin germe birarada olursa hayati riski olabilecegini karın damarlardan beslenmezse necroz ortaya çikabileceğini söyledi. Açikçasi baya cesaretim kirildı ama ben kesinlikle karın bölgemdeki deformasyondan kurtulmak bu arada üst bölgemi komple inceltemek ve kalçaya yağ enjeksiyonu istiyordum. Kadınlar kulübündeki araştırmalarım sonucu Ankara'da Akay hastanesinde Orhan Erbaş hocayla birkaç kez görüştüm. İşine olan özeni ve ciddiyeti bana güven verdi. Hep olabilecek ve olamayacak isteklerimi konuştu.yapamayacağı hiçbir sey için vaadde bulunmadı. Defalarca her aradiğimda ve yanina gittiğimde sabırla yaklaştı. Bana smart lipo triplex cihazıyla sorunumu germe yapmadan çözebileceğini ve liposuction ile yağ alıp kalçaya enjekte edebileceğini söyledi. Sonuçta geçtiğimiz çarşamba günü Orhan beye ameliyat oldum. Henüz 4 gün olmasına ödemlerim olmasına rağmen farkedilir derecede bir incelme karında düzlük ve harika bir kalça oyuntusuna sahip oldum. Aynaya baktiğimda kendimi taniyamiyirum. Orhan hoca hem kullandigi cihazla ve kendi estetik anlayısiyla bence harikalar yaratmış. Beni bilenler bu yazdıklarımın reklam olmadığını çok iyi bilir. Yalnızca benimle aynı durumda olan ve Ankara'da doktor arayışında olan kişilere destek olabilmek amacıyla yazdım. Ve tabiki Orhan hocama teşekkür maksadıyla. Yakında resim de ekliyeceğim. Ameliyat öncesi resimlerim zaten var. Orhan hocayla görüşmeden karar vermeyin derim

kızlar selam... aylardır okuyorum tüm yorumları 2 hazirana gün aldım tam karın germe lipo olmıcak bende zaten 48 kiloyum.. ay ama gel görünkü sürekli kabuslarla uyanıyorum aşırı acı çekiceğimi düşünüp aşırı korkuyorum.. yıllar önce meme büyütme oldum o zaman gözüm karaydı şimdi aşırı tırsıyorum 3 yaşında çocuğum var anne olduktan sonra insan çok değişiyomuş :))

Yani ameliyat sonuçta biraz ağrın olacak ama bu kas ağrısı oluyor genelde.kasları topladıkları için.sigara kullanmıyorsan dikişlerinde çabuk iyileşir.yanından suyunu ekmeğini ayırma ameliyat sonrası Öksürmemek için suyum ekmeğim kurtarıcımdı gıcık oluyor boğazda öksürmek hapşırmak feci Başkada bişey YÖK.ben direnleri çıkarırken çok acıyacak diye fena korktum ama hiç gerek yokmuş korkmaya Millet nasıl abartıyor bazı şeyleri boşuna korkutuyorlar insanı Kilon da yokmuş süper bi karınla kalkacaksın o masadan maşallah.şimdiden geçmiş olsun korkacak bişey yok.narkozdan dolayı başım çok ağrıdı benim onu da sade bi nescafeyle halledersin olur biter sende de olursa aklında olsun

Yehuuu nasıl moral oldu mesajın Çok sağolll

Aklıma gelmişken ben araştırma hastanesinde oldun.aynı işlem için aşırı fazla ücretler vermek mantıklı gelmedi.karın germenin çok fazla çeşitli bi yöntemi yok.işlem aynı.daha lüks bi hastanede kalıp milletin samimiyetsiz gülümsemeleri için onca para vermek pek mantıklı gelmedi bana.bir çok doktorla görüştüm.gittim devlette oldum Cuma girdim ameliyata pazartesi çıktım.özel hastaneden farkı yokdu.gece hemşireleri de gayet sevimliydi ilgiliydi.hastane temiz.hele o asistan doktorlar yokmu Kurtarıcı gibiler.nazımıda çektiler ufak korkularımda Bugün dünya kadar para verdiğiniz doktorlara bakın bakalım nerden gelmişler hepsi devlet hastanesinde pişiyor parayı bulunca muayenehane açıyorlar sonra gelsin paralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…