Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar karın germe olup iyileşenlere soruyorum.bu sertlik hep kalacak mı böyle ne zaman geçer ki çok rahatsız edici.yumuşak olmayacak mı artık göbüşüm Kendimi tuhaf hissetmeme sebep olan hissizlik ve sertlik var.

Ya ben bakmadim cekindim biraz gormek istemedm pazartesi kontrol var cikarticaklar mi acaba tamamen
Neyi çıkartacak mı canım.korseyi sürekli kullanacaksın zaten.kendin açıp kapatmanda gerekecek.göbek deliğine sürmen için krem vermedi mi sana sabah akşam onu sürüyorum ben.ilk haftamı dün tamamladım ben.

Korseyi degil ya sarili ya dikislerin ustu cikarticaklar mi onu diyorum benm daha 3. Gunum bugun pazartesi kontrolum gobek icin ilac fln da vermedi bilmemki soylesem mi

Ya bide benm karnim yumusacik yukarda yazmissinda yeni gordum doktorda bakti oo dedi yumusacik normalde sert oluyor hastanedeyken cok tuvalete ciktm ondan oldu sanirim bagirsaklar rahat ua

topic derkende başlık sanırım eh öğrenicez yavaş yavaş inş. Ağrın sızın var mı? nasıl ooldun
Evet canm baslik ya suanda cok iyiyim bende yag alinmadi zaten 170 boy 50 kiloyum onlarin bana yag nakli yapmasi gerekirdi :)) sadece kas agrilarim var oda hareket ettikce alerji icinde hap ve jel verdiler insallah toparlarim birkac gune .az once korseyi bi actim baktim ustten dumduz bir karin ama sarili yerleri goremiorum gobek deligimi goremedm cok merak ediyorum

Hepsi farklı yapıyor demekki Benim dikişin üstünde boydan boya inçe bi bant var.banyo yaptıkça kendi çıkacak onlar zaten dedi.göbek deliğimde hep açıkdı.sabah akşam içine krem sürüyorum.maşallah bir kasıktan diğerine kadar dikiş Ama düz bi karın ödemde gidince görücez sabır

Evet sabir birkac gun daha ama benm gobek deligim.cok berbatti pörsumus öne dogru dusmustu o yuzden suanda onu cok gormek istiyorum resm atabilirmsn bana actiginda karnini

Aa ilk defa duydum bu 360 i neden oyle peki

Bende bugün öğrendim onu, popo kaldırma yapacağı için ön ve arka olarak kesecekmiş.. umarım çok ağrım olmaz ama doktorum sürekli aynı pozisyonda durmayacaksın. Tek tehlikem dikiş açılması olabilirmiş hep aynı yönde yatıp kalkarsam bakalım nasıl olucak kalbim ağzımda atıor resmen

Heee iki islem yapiliyor sende peki bu popo kaldirma dikissiz baska bi yontemle yapilmiyormj ben saten germe arastirirken onla ilgli biseyler gormustum

Heee iki islem yapiliyor sende peki bu popo kaldirma dikissiz baska bi yontemle yapilmiyormj ben saten germe arastirirken onla ilgli biseyler gormustum

YApılmıyor sanırım yada yağ falan ekleniyormuş benim yukarı kaldırılacak doldurma olmayacak sanırım tam heyecan ve stresten dinleyemedim de doktoru

Fot
Nasil gorundugune bakabilirmiyim. Catlaklari gibek deliginin cok ustundeyse kapanmaz elbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…